Ticari Muhasebe Yazılımı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Demo Yükle Deneme Sürümü Download

#

Ülkemizde ticari açıdan yıllardır faaliyet gösteren veya faaliyetlerine yeni başlamış olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin muhasebe konusunda yaşamış oldukları sorunları ve eksikleri gidermek ve onlara sorunsuz, kapsamlı bir muhasebe programı hazırladık.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin gereksinimlerine en iyi şekilde cevap verebilecek nitelikte geliştirdiğimiz bu programdaki ana hedef muhasebenin basit bir sistemle uygulanabileceğini herkese göstermektir.

Program geniş kapsamlı yapısı sayesinde bir işletmenin muhasebe konusundaki tüm gereksinimlerine cevaplar sunabildiği gibi basit ve rahat kullanım özelliği de dikkat çekiyor. Hızlı, kaliteli ve basit bir şekilde işlem yapılabilen bir ön muhasebe programıdır.  Halen durmaksızın geliştirilmekte olan programın beta sürümünü ücretsiz olarak temin edebilirsiniz.

Ticari anlamda işletmelerin tüm yükünü hafifleten ve yanlış ve eksik bilgi kaydıyla oluşa mağduriyetlere son vermektedir. Bu sebeple pazar içerisinde en çok tercih edilen programlar arasında yer almaktadır.

indir

Versiyon:3.0

Boyut:18.67 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Kısıtlı (Demo)


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: