TiviBu Türkçe Son Sürüm Bedava İndir Ücretsiz Yükle

Tivibu’yu televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da cep telefonunuzdan izleyebilir, yayını dilediğiniz anda durdurur, geri alır, tekrar eder, yüzlerce kanal ve filme istediğiniz anda ulaşabilirsiniz.

Tivibu web ile gerçek anlamda özgürsünüz
Tivibu Web ile bilgisayarınız üzerinden internet bağlantınızın olduğu her yerden TV kanallarını ve yüzlerce film, dizi, belgesel ve çocuk içeriğini izleyebilir TV keyfini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Size özel kanallar Tivibu’da!
Bilinen ulusal yerli ve yabancı kanalların yanında başka hiçbir yerde olmayan, her zevke hitap eden onlarca kanal Tivibu Web ile yanınızda.

Seç-İzle: 
İstediğiniz program tam istediğiniz zaman önünüzde Yerli, yabancı filmler, popüler diziler, müzik klipleri, belgeseller ve çizgi filmlerden oluşan zengin video içeriğine istediğiniz zaman ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Sinema Tutkunları İçin Sinema TV
7 gün 24 saat kesintisiz olarak film yayını yapan ve Sinema TV Aksiyon, Sinema TV Aşk ve Sinema TV 1001 kanallarından oluşan bir sinema paketinde nefes kesen Hollywood aksiyonları, hem küçükler hem de büyükler için en eğlenceli animasyonları, dünyanın dört bir yanından korku filmleri, Uzak Doğu sinemasının sıra dışı yapımları ve Türk sinemasının başarılı örnekleri sizi bekliyor.

Tekrar İzle: Sevdiğiniz programı kaçırmanız imkansız
TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, yerli eğlence, yarışma, spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Durdur İzle: En heyecanlı yerine kaldığınız yerden devam edin
Yerli ve yabancı 30 TV kanalının canlı yayınını 30 dakikaya kadar durdurabilir, ve daha sonra kaldığınız yerden TV keyfine devam edebilirsiniz.

Geri Al-İzle:Bu televizyonun patronu sizsiniz
İzlemeye başladığınız programı 30 dakikaya kadar geri alıp izleyebilirsiniz. Ayrıca Tivibu Web’i açar açmaz, devam eden yayınları 30 dakika geri alabilirsiniz.

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :12.71 MB
  • Dil :Türkçe

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: