Total Video Converter

Hemen hemen her iş için video dönüştürücü!

total-video-converter-02-700x391.png (700×391)

Total Video Converter birçok biçimi destekleyen bir video dönüştürücü, düzenleyici ve oynatıcısıdır.

Video uygulamaları arasında Total Video Converter birçok biçimi destekleyebiliyor. Yalnızca çeşitli dosya biçimleri arasında dönüştürme yapmakla kalmıyor, aynı zamanda çeşitli mobil cihazlarda kullanmak, DVD’ye yazmak veya web’e yüklemek için videoları işleyebiliyor. Aynı zamanda hoş ve akıcı bir sürükle ve bırak özelliğiyle dönüştürme için dosyaları eklemeyi çok kolay hale getiriyor.

Total Video Converter aynı zamanda ek araçlara da sahip. Temel bir video düzenleyici, bir oynatıcı, ekran görüntüsü alma aracı, oyun kaydedici ve daha fazlası mevcut. Tüm bu araçlara ana arayüze tıklanarak ulaşılabiliyor ve ayrı bir indirmeye ihtiyaç duymuyor.

Malesef Total Video Converter kullanması hoş bir yazılım değil. Biraz kaba bir his veriyor ve özellikle video düzenleme araçlarını kullanmaya çalıştığınızda sık sık çökmeler yaşıyor. Çok çekici görünmüyor ve arayüzü hatalı – bazen butonlar bile düzgün görüntülenemiyor.

Total Video Converter çalıştığında hızlı çalışıyor, fakat o kadar hatalı ki çabaya değer görünmüyor. Can sıkıcı ve sezgisel değil; ve yardım belgeleri tam gözükse de uygulamayı kullanmak o kadar sinir bozuyor ki oraya kadar gelmiş olmanız şaşırtıcı olur.

Total Video Converter bir çok biçimi destekliyor fakat o kadar hatalı ki bu gerçek önemsiz kalıyor.

Artıları

  • Birçok biçimi/cihazı destekliyor
  • Birçok ek video aracı
Eksileri

  • Düşük kalite
  • Sık çöküyor
  • Çekici değil

TOTAL VIDEO CONVERTER İNDİR

Boyut: 15 MB

Lisans: Demo

Dil: Türkçe


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: