Traktor Pro İndir DJ Remix Programı

Profesyonel DJ’ler için tempo miksleme

Traktor Prodijital müzik mikslemeamaçlı ve CD ve plaklar için profesyonel bir DJ uygulaması.

Yatak odanızı veya bir club’ı sallamak istiyorsanız Traktor Pro isteyebileceğiniz hemen hemen her şeyi yapabilen eksiksiz bir program. Özelleştirilebilirliği yüksek, bu yüzden oldukça esnek ama yeni başlayanlar için de erişimi zor. Traktor Pro için kapsamlı kullanım belgeleri mevcut ama bunlar bile oldukça korkutucu!

Harici kaynakları kontrol edebildiği gibi, Traktor Pro bilgisayarınızdan aynı anda dört birime kadar miksleme yapma imkanı tanıyor. Müzik kütüphanenizi içe aktarmak çok basit ve iTunes kütüphaneleriyle de çalışabiliyor. Parçalar birimlere yüklendiğinde analiz ediliyor ve fare ile hareket ettirilebilen, yanında dakika başı vuruş sayısı (BPM) ve çok daha fazla bilgi içeren bir dalga biçimi olarak görünüyor. Traktor Pro, BPM bulma konusunda oldukça kesin, ama hata yaptığı zaman da el ile ayarlayabiliyorsunuz.

Perde kontrolü, şarkı geçiş efektleri ve seviyeler gibi sık kullanılan tüm miksleme araçları mevcut. Uzun sürmesine rağmen tamamen ayarlanabilen kapsamlı bir kısayol haritası da var. Traktor Pro’ya alıştıktan sonra harika bir DJ aracı olduğu ortaya çıkıyor. Biraz tecrübe edindiğinizde program içinden kaydedebileceğiniz inanılmaz miksler yaratabilirsiniz.

Traktor Pro, tırmanmaya değer dik bir öğrenme eğrisine sahip mükemmel ve çok güçlü bir DJ uygulaması.

Artıları

  • Dört birim
  • Kısayol ayarlama
  • Gelişmiş filtre ve efektler
  • Eksiksiz kullanım belgeleriyle geliyor
Eksileri

  • Ayarlama seçenekleri çok karmaşık olabiliyor

Traktor Pro İndir

Boyut: 196 MB

Lisans: Demo


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: