Tüm formatları çeviren program Konvertor indir

konvertor-8767.gif (769×614)

Resim, müzik, oyun, video, metin ve program olsun hiç fark etmeksizin bütün dosyaların formatını birbirine dönüştürebilen bir program hiç de fena olmazdı değil mi? İşte Konvertor programı tüm bu özelliklere sahip olup da hayatımızı kolaylaştıran yazılımlardan birisi. Bu yazıda hemen herkesin işine yarayacağını düşündüğüm konverter adlı programın özelliklerini ve kullanımı hakkındaki ayrıntılardan söz edeceğim…

Bu kullanımı kolay araç, 3183‘in üzerindeses, video, grafik, metinve font biçimini destekliyor. Ancak bazı biçimleri sadece görüntüleyebiliyor, üzerinde çalışamıyorsunuz.

Bunların kimi çok popüler, kimiyse adı sanı duyulmamış dosya türleri. Programın Windows Gezgini’ni andıran bir arayüzü var. Bu arayüzden dönüştürmek istediğiniz dosyaları seçip, hangi biçime dönüştüreceğinizi ve hedef klasörü girin. İşte, dönüştürme işlemine hazırsınız. Başka bir seçenek de, Konvertor’un komut satırını ya da toplu dosyalarını (batch files) kullanmak. Programın dikkat çekici özellikleri arasında .mp3 dosyası yaratabilmesi ve hareketli .gif ya da .tif dosyalarındaki bütün kareleri çıkarıp dönüştürebilmesi sayılabilir.

Tüm dosyaları birbirine çevirebilen yazılım olan Konverter programının dosya boyutu 38 MB olup lisansı DEMO dur ve bütün Windows versiyonlarında sorunsuzca çalışmaktadır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: