Gezginler İndir Türkçe Araçlar Bakım - Onarım TuneUp Utilities

TuneUp Utilities

0
0

Zaman geçtikçe her bilgisayarın çalşması zamanla yavaşlar ve performans kaybı yaşanır. Bu son derece normaldir fakat belirli sürelerle bakım yaparak bilgisayarın performansını arttırmanız tavsiye edilir.

TuneUp Utilities bu iş için özel olarak üretilen en iyi araçlardan biridir. Sahip olduğu modüller sayesinde bilgisayarınızı rahatça temizleyebilen TuneUp Utilities programı sayesinde bilgisayarınız daha kararlı ve tabi ki daha hızlı olacak.

TuneUp Utilities ana fonksiyonları

  • Sistem bakımı: Siz hiçbir şeye karışmadan sadece arkanıza yaslanarak tek tıklama ile bilgisayardaki tüm bakım işlemlerini otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.
  • Performansı yükseltin: Sistemin performansını arttırmak için program sizlere sürekli basit temizlik önerilerinde bulunur.
  • Sorunları çözün: Program sisteminizi analiz ettikten sonra size kapsamlı bir rapor sunar. Bu raporda bilgisayarda tespit ettiği problemleri gösterir. Tek tıklama ile tüm bu sorunları otomatik çözebilirsiniz.
  • Gerçek zamanlı sistem optimizasyonu: Sistem kaynaklarını en iyi şekilde kullanmak, bilgisayarın açılışını hızlandırmak ve kullanmak istediğiniz programların daha hızlı açılması için TuneUp Utilities tek başına yeter.
  • Turbo modu: Eğer bu modu kullanırsanız, TuneUp Utilities programı bilgisayardan olabilecek en iyi verimi almanızı sağlar

TuneUp Utilities sayesinde pek çok görevi gerçekleştirebilir ve bilgisayarın daha iyi çalışmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin TuneUp Utilities programı Windows kayıt defterini temizler, bozuk kısayolları siler, bilgisayarın açılışında çalışan programları kaldırabilir, gereksiz çöp dosyaları silebilir veya bilgisayarın görünümü ve davranışlarını sizin istediğiniz hale getirerek kişiselleştirebilir.



BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here