Türkçe Bilgisayar Takip Programı Bilgisayarda Yapılanları İzleme Casus Programı

HKLogger; Anti-Spy ve Antivirüs programları tarafından farkedilemez, bu sayede ailenizin (çocuklarınızın, Eşinizin) veya sevgilinizin bilgisayarda hangi web sitelerine girdiğini kolayca takip edebilirsiniz.

HKLogger programını kurmuş olduğunuz bilgisayarda girilen web sitelerini ve MSN görüşmeleri gibi bilgileri aynı anda görüntü şeklinde görebilirsiniz. Bunun yanında Klavye kaydedici özelliği ile tüm yazılanları kaydeder, internet ortamında girilen tüm web sitelerini ve görüntülerini kaydeder ve size listeleyerek gönderir, Sizin belirlediğiniz aralıklarda ekran görüntülerini alır ve kaydeder, bilgisayarınızda açılan ve silinen tüm dosyaları kaydeder ve e-mail adresinize gönderir.
Bu program hiçbir casus yazılım ve programlar tarafından farkedilemeyen tamamen gizli bir programdır. Bilgisayar açıldığında kendiliğinden açılır ve otomatik olarak kayıt yapmaya başlar. Bu programa sadece sizin belirleyeceğiniz şifre veya kısayol tuşu ile gizlice ulaşabilirsiniz. Unutmamanız gereken tek şey Ctrl – Shift + tuşlarına aynı anda basmalısınız.
  • Lisans :Demo
  • Boyut :2.56 MB
  • Versiyon :1.8
  • Dil :Türkçe

indir

Alternatif indirme linkleri:

indir

indir

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: