Türkçe Satranç Oyunu Ücretsiz İndir Son Sürüm Bedava

Zekilerin oyunu olarak bilinen satranç aslında tam olarak öyle değil. Satrancı sadece zekiler oynamaz çünkü satranç oynadıkça insanların zekası gelişir. Yani arada karşılıklı bir geri besleme durumu söz konusudur. Her yaşta beyninizi geliştirmek için satranç oynayabilirsiniz. Üstelik rakip aramaya da gerek yok. Hemen bilgisayarın başına oturup bu satranç programını yükleyerek bilgisayara karşı istediğiniz kadar satranç oynamanın keyfine varın.

Ayrıca çocukların zeka gelişimi için de satranç önerilmektedir.

Öncelikle hiç bilmeyenler için çok kısaca satrancın ne olduğundan birkaç cümleyle söz edelim. Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir oyundur. Oyunun amacı rakip şahı mat etmektir. Bunun anlamı rakip şahın bulunduğu karenin tehdit altında bulunması ve tehdit altında olmayan bir kareye kaçış ya da tehdidi engelleyecek başka bir hamlesinin olmamasıdır.
Bu oyun programında 3 farklı seviye mevcuttur ve yarım bıraktığınız oyunu kayıt ederek daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Normalde bilgisayarda online oyunlar oynamak gerçekten bir bağımlılık ve hastalık haline geldi ve insanlara zarar vermeye başladı. Oysa satranç gibi oyunlar ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok fayda sağlıyor.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :10.6 MB
  • Dil :Türkçe

Satranç Eğitim Seti Türkçe İndir

Satranç oynama görsel Eğitim Seti, bu set ile satran’çın tüm taktiklerini stratejilerini öğrenebileceksiniz
anlatım türkçe ve görsel şekildedir meraklılar için bir set kendini geliiştirmek isteyenlere.
Resmi büyütmek için tıklayın.

————————————————————-

Boyut:3-gb
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz
Tarama: Webroot. / Durum Temiz

————————————————————–

Satranç Eğitim Seti Türkçe

(((Alternatif)))

Satranç Eğitim Seti Türkçe

(((Alternatif)))

Başlangıç Düzeyi için Satranç Eğitim Seti

Bu set tamamen ücretsizdir. Eğitim dili Türkçedir. Bilgisayar destekli öğretim stratejisine göre hazırlanmıştır. Öğretim aşamalarından sonra testler mevcuttur. Taşların hareketinden daha birçok kavramı eğlenerek öğretmektedir. 

Dosya içerisinde bir de Satranç Eğitim Kitabı mevcuttur. Derslerinizde kullanabileceğiniz gibi satrancı öğrenmenize yardımcı bir üründür.

Ekran görüntüsü:

SATRANÇ EĞİTİM SETİ (TÜRKÇE) İNDİR


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: