İçeriğe geç

Türkiye Haritası 2018 Detaylı Program İndir Ücretsiz Son Sürüm

indir

Yeni yapım karış karış Türkiye Haritasi. Bu harita ile Türkiyede bilmediğiniz il kalmayacak. Çok kapsamlı bir harita olan programlaTürkiyenin her yerini karış karış öğrenebilirsiniz.

Detaylı olarak oluşturulmuş harita ile harita üzerinde bulmak istediğiniz birçok şeyi sadece tek program üzerinden elde edebilirsiniz.

Boyut:2.97 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows Tümü

Lisans:Ücretsiz (Freeware)

indir

türkiye-karayolları-haritası-553x300

Türkiye Karayolları Haritası Programı İndir

Karayolları Haritası için yol programı. Gerçekten çok işinize yarayacak.

Türkiye’nin en çok kullanılan Karayolları Harita Programı.

Türkiye için, bütün şehirleri kapsayan “komple” yol haritası programı. Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından alınan en son ve güncel bilgilerle hazırlanmış tam sürüm program. Program coğrafi bölgelere göre değil karayolları bölgelerine göre tasarlanmış. Yani 7 değil 16 bölgeden oluşuyor. Her bölgeye tıkladığınızda o bölgenin karayolları haritası geliyor isterseniz tam boyut yapıp harita üzerinde kaydırma yaparak görmek istediğiniz yerlere odaklanıyorsunuz. Notebook’lar ve seyahat edenler için ideal. 58 mb’lik harita dataları 3.5 mb’ye sıkıştırılmış olarak ve tek bir dosyada sizlerle.

Karayolları Haritası Yol Programı İNDİR!

Ayrıca Avrupa Karayolları haritası programı da işinize yarayabilir.
Kullanımı kolay Türkiye illeri dahil, Tüm Avrupa şehirlerini içeren harika bir yol haritası yazılımı, Tek yapmanız gereken yola çıkılacak ve gidilecek şehirleri programa belirtmek, o size hangi güzergahtan gidilmesi gerektiğini, konaklama noktalarını, yol kesişimlerini, ve yolun ne kadar süreceğini hesaplasın.. Sizde herşeyi bilerek seyahat edin..
Program iki şehir/ilçe arasındaki mesafenin kaç kilometre olduğunu, kaç saatte varılacağını ve adından da anlaşılacağı gibi hangi yolu izlemeniz gerektiğini gösteren bir yazılım.

Avrupa Karayolları Haritası Programını İndirmek İçin Tıklayınız

1 Bu sayfaya yorum yaz

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir