TweakNow PerfectFrame-Ücretsiz Kolaj Oluşturma Programı, Kolaj Resim Fotoğraf Yapma

TweakNow-PerfectFrame-for-Windows.png (923×661)

Fotoğraf kolajları hazırlamayı seviyorsanız ve tüm bu can sıkıcı resim birleştirme işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız, sizlere  TweakNow PerfectFrame kolaj resmi yapma programını şiddetle tavsiye ediyorum. Ücretsiz olan bu program, ücretli rakiplerinden bazı yönlerden eksik kalabilir. Fakat bir bütün olarak olaya baktığımız zaman saygın ve işini iyi yapan bir yazılım olduğu ortada.

Aslında internetten online olarak kolaj işlemleri yapabileceğiniz birçok site mevcut. Fakat eğer internete bağlantınız yoksa ve bir kolaj oluşturmanız gerekiyorsa veya sadece birkaç fotoğrafı birleştirmek istiyorsanız, bu ücretsiz kolaj yapma programının bilgisayarınızda  hazır bulunmasında fayda var. Programın birçok hazır kolaj şablonundan birini seçerek kendinize yaratıcı, ilginç ve şaşırtıcı kolajlar oluşturabilirsiniz.

TweakNow PerfectFrame ile her tülü fotoğraf kolajını hazırlamak mümkün. Bu programla tek bir kolajda 10 farklı resmi birleştirebilirsiniz.  Üstelik programın kullanımı gerçekten çok kolaydır. Programı açın, hazır kolaj şablonunu (layout) seçin ve kendi fotoğraflarınızı eklemeye başlayın.

Bunlara ek olarak eklediğiniz fotoğrafların stilini ve boyutunu kendinize göre ayarlayabilirsiniz. “General” yazan sekmeye tıklayın ve buradan  resim boyutu, en boy oranı, arka plan rengi , arka plan resmi ve arka plan kalıbı, fotoğraflar arasındaki boşluklar, yuvarlak köşeler gibi özelliklerini keyfinize göre değiştirebilirsiniz.

Programın desteklediği formatlar: BMP, GIF, JPG, PNG veya TIFF.

Programı eleştirmek gerekirse, arayüzünün çok güzel görünmediğini kabul etmek gerek.

Lisans: ücretsiz,

Boyut:2 mb,

OS: Windows 7 ve 8,

İndirmek için tıklayınız.

Programın resmi sitesi: http://www.tweaknow.com/perfectframe.php

TweakNow-PerfectFrame[1]


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: