UC Browser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

UC Browser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için UC Browser indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Bulut hızlandırma destekli ve veri sıkıştırma teknolojisi kullanması nedeniyle piyasadaki en hızlı ve en kota dostu web tarayıcı olma özelliğini taşıyor!

Ayrıca sitelerde izlenen videoları hızlı ve kolay bir şekilde indirme seçeneği sunar ve 20GB bulut depolama alanı ücretsiz verir.

UC Tarayıcı adlı bir web tarayıcısı, hızlı ve çağdaş web siteleriyle uyumlu olacak şekilde yapılmıştır.

İhtiyaçlarınıza veya tercihlerinize bağlı olarak Chromium ve Internet Explorer çekirdekleri arasında seçim yapabilirsiniz. UC Tarayıcı son derece hızlıdır. Uygulamadaki hızlı indirmelerin keyfini çıkarın!

Yerleşik PDF görüntüleyici ve Flash Player dışında, PC sürümü için UC Tarayıcı, Google’ın Chrome tarayıcısı gibi çalışır ve hisseder. HTML5 ve web sayfaları için Microsoft’un Trident’i dahil çoğu şey, Chromium’un Blink’i sayesinde Internet Explorer’da daha iyi çalışır.

Ana sayfanız için yuvarlak veya kare simgeler arasında seçim yapmanızı sağlayan ve ona Windows 10 havası veren önceden ayarlanmış iki tasarım vardır.

Ek olarak, Google Chrome uzantılarının çoğu desteklenir ve Dizüstü Bilgisayara özel uzantılar için iki UC Tarayıcı önceden yüklenmiştir. Tüm çabalarımız hızla onun tarafından işe yaramaz hale getirildi.

Google Chrome’u seven ancak daha fazla entegre işlevsellik ve uyumluluk isteyen biri için ideal tarayıcı Masaüstü Bilgisayar için UCBrowser’dır çünkü muhtemelen sahip olmadığınız birçok özelliği sağlar.

Nedense masaüstünüze bir Facebook sembolü ekler. İsteyen herkes muhtemelen çoktan almıştır. Program bir keresinde Google Chrome sürümümün eski olduğu konusunda beni bilgilendirdi ve beni Chrome için bir indirme sayfasına yönlendirdi. Görünen o ki önemli bir eksiklik.

UCBrowser tarafından masaüstü PC’de gezinmeyi geliştirmek için sunulan diğer özellikler şunlardır:

Hızlı İndirmeler

Sürdürülebilir yüksek hızlı indirmelerden ve akıllı bir dosya yöneticisinden yararlanın.

Pürüzsüz Web Sörfü

Sürekli gezinme için hemen erişebilmek için görüntüleri ve bağlantıları önceden hazırlayın.

Çevrimiçi Senkronizasyon

Açık sekmelerinizi ve yer işaretlerinizi tüm cihazlarınızda senkronize ederek, tarayıcının en yeni sürümleri arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Kullanımı Kolay ve Eğlenceli

Özelleştirilebilir hızlı aramalar, temalar ve eklentilerin yanı sıra özel ve kullanıcı dostu özelliklerle göz atma işleminiz daha basit ve daha keyifli hale getirildi.

UC Browser (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

UC Browser Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: UCWeb Inc.
  • Boyut: 1.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama2 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: