Ana Sayfa Eğitim Ev Hobi Ücretsiz 3D Yazı Yazma Programı İndir Üç Boyutlu Şekilli Yazılar

Ücretsiz 3D Yazı Yazma Programı İndir Üç Boyutlu Şekilli Yazılar

Ücretsiz 3D Yazı Yazma Programı indir

Yukarıda gördüğünüz birbirinden güzel üç boyutlu yazıları kolayca yazmak için 3D Text Commander programını kullanabilirsiniz.

 Kullanmasının son derece kolay olduğu bu araç ile hiçbir teknik bilgiye gerek kalmadan rahatlıkla profesyonel 3D yazılar yazabilirsiniz. Hatta elde ettiğiniz sonuçlara siz bile çok şaşıracaksınız.
Çünkü programın içinde kullanıma hazır olarak gelen 3D yazı şablonları yani modellerini açıp değiştirerek yani kendi yazmak istediğiniz kelimeleri yazarak hemen saniyeler içinde harika üç boyutlu yazıları kolaylıkla oluşturabiliyorsunuz.
Hatta ışık ayarlamasını yapabilir, gölge efektini ayarlayabilir ve kamera pozisyonunu dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
Yazıların font boyutunu seçebilir, rengini seçebilir, arka planı saydam hale getirebilir ve ister flash formatında (SWF), ister AVI video dosyası biçiminde kaydedebilirsiniz.
Ücretsiz 3D Yazı Yazma Programı Şablonlar
Alternatif indirme linki:
indir
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :12 MB
  • Versiyon :3.0
  • Dil :İngilizce

3 YORUMLAR

    • kurban olduğum sayfaya biraz dikkatlice bakarsan 3 tane kocaman indirme butonu olduğunu hemen fark edeceksin. bunlardan istediğin bir tanesine tıklayarak indirebilirsin. kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz