Gezginler İndir Türkçe Mobil Uygulama Ücretsiz Bluetooth Programı, Bilgisayardan Cep Telefonuna Dosya Aktarma Cepten Bilgisayara Dosya Atma...

Ücretsiz Bluetooth Programı, Bilgisayardan Cep Telefonuna Dosya Aktarma Cepten Bilgisayara Dosya Atma Taşıma

0
24

BlueSoleil ile diğer Bluetooth cihazları ile kolay bir şekilde dosya alışverişi yapabilirsiniz.

Yazılım ile bilgisayarınız üzerinde Bluetooth sürücüsü oluşturabilirsiniz. Böylelikle diğer cihazlar ile veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle cep telefonları üzerinde büyük bir kolay sağlayan yazılım ile mobil cihazlarınız için rahat bir dosya alışveriş imkanı sağlarken, rehber ya da mesajlarınızı da yedekleyebilirsiniz.
indir
 • Lisans :Ücretsiz
 • Boyut :69.8 MB
 • Versiyon :10.0.417.0
 • Dil :İngilizce

BlueSoleil ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (ÜSTEKİ LİNK BOZUKSA YADA YAVAŞ İNİYORSA BUNLARI DENEYİN)

indir

indir

BlueSoleil Ekran Görüntüleri24 YORUMLAR

 1. güzel programa benziyor pc telefonu görmedigi için indiriyorum denicem olumlu sonuç alirsam sizlere bildircem…….

  • program linkini yeniledim. resmi sitesindeki orjinal program dosyasının linkidir. bozuk değildir. çalışmaktadır.

 2. uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun sürüyo

 3. Başkan indirdik kurduk tamam da programı açıyoruz ortadaki yuvarlağa tıklıyoruz starting bluetooth diyo ama görmüyo telefonu , telefonda görmüyo bide bunu açıklasan ?

  • bu programı bilgisayara yükleyeceksin ve kurduktan sonra bir bluetooth sürücüsü oluşturacaksın. hepsi bu kadar. ondan sonra telefon ile bilgisayar arasında bluetooth bağlantısı gerçekleştirip dosya alışverişine başlayabilirsin. kolay gelsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here