Ana Sayfa Mobil Uygulama Ücretsiz Bluetooth Programı, Bilgisayardan Cep Telefonuna Dosya Aktarma Cepten Bilgisayara Dosya Atma...

Ücretsiz Bluetooth Programı, Bilgisayardan Cep Telefonuna Dosya Aktarma Cepten Bilgisayara Dosya Atma Taşıma

BlueSoleil ile diğer Bluetooth cihazları ile kolay bir şekilde dosya alışverişi yapabilirsiniz.

2018 04 18 15 06 44 1

Yazılım ile bilgisayarınız üzerinde Bluetooth sürücüsü oluşturabilirsiniz. Böylelikle diğer cihazlar ile veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Özellikle cep telefonları üzerinde büyük bir kolay sağlayan yazılım ile mobil cihazlarınız için rahat bir dosya alışveriş imkanı sağlarken, rehber ya da mesajlarınızı da yedekleyebilirsiniz.
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :69.8 MB
  • Versiyon :10.0.417.0
  • Dil :İngilizce

BlueSoleil ALTERNATİF İNDİRME LİNKLERİ (ÜSTEKİ LİNK BOZUKSA YADA YAVAŞ İNİYORSA BUNLARI DENEYİN)

Indir

Indir

BlueSoleil Ekran Görüntüleri


24 YORUMLAR

  1. uzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun sürüyo

  2. Başkan indirdik kurduk tamam da programı açıyoruz ortadaki yuvarlağa tıklıyoruz starting bluetooth diyo ama görmüyo telefonu , telefonda görmüyo bide bunu açıklasan ?

    • bu programı bilgisayara yükleyeceksin ve kurduktan sonra bir bluetooth sürücüsü oluşturacaksın. hepsi bu kadar. ondan sonra telefon ile bilgisayar arasında bluetooth bağlantısı gerçekleştirip dosya alışverişine başlayabilirsin. kolay gelsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz