İçeriğe geç

Ücretsiz En İyi Günlük Tutma ve Kişisel Ajanda Programı İndir

screen capture of In My Diary

In My Diary kişisel bir ajanda programı olup her gün yapılacak işleri ve görevleri planlayıp organize edebileceğiniz, şifrelerinizi saklayabileceğiniz, çeşitli notlar yazabileceğiniz ve iletişimde bulunduğunuz kişilerle ilgili kişi listesini kaydedebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

In My Diary programının alarm özelliği, içinde link (bağlantı) bulunan notlar tutma özelliği ve tek seferlik veya tekrar eden olayları farklı renklerle gösterme desteği mevcuttur.

In My Diary programını ayarlayarak kendinize hatırlatıcı epostalar gönderebilirsiniz. Bunun için kendi eposta suncusunuzu veya  tedarik edilen SMTP servisini kullanabilirsiniz.

Günlük  girdileri bulunmasına rağmen, In My Diary programını hatırlaması zor ve karışık olan tüm şifrelerinizi saklamak için kullanabilir ve bunun yanı sıra bir kişisel not alma defteri olarak da kullanabilirsiniz.

In My Diary  programının bir de kişi listesini gösteren rehberi vardır. Bu rehberde doğum günleri için hatırlatma seçeneği ve listeyi yazdırma seçeneği mevcuttur.

indir

Alternatif indirme linki

Üretici Kevin Edwards İşletim Sistemi XP/Vista/7/8
Lisans Ücretsiz Gereksinimler
Versiyon 2.82 Boyut 2196 Kb

Programın alarm kurma (set alarm) penceresi ve seçenekler (options) penceresi aşağıda görülmektedir.

inmydiary2[1]

inmydiary3[1]

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir