Ücretsiz fotoğraf düzenleme programı, fotoğrafları düzenlemek için program türkçe bedava indir

Google‘ın ürettiği resim düzenleme programı olan Picasa ile fotoğraflarınızı bulabilir, düzenleyebilir, paylaşabilir, kısacası kendi fotoğraf albümünüzü oluşturabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan tüm programlara bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz fotoğraflara dilediğiniz şekilde efektler verebilir, düzenleyebilir ve hatta bunları anında istediğiniz arkadaşlarlarınızla kısa yoldan paylaşabilirsiniz.

Özellikler:

Yüz Tanıma:  Bu özellik sayesinde artık resimdeki kişilerin kim olduğunu belirleyerek bir sonraki işlemler için kolaylık sağlayacak ve kişileri grplandırmanıza yardımcı olacaktır.

Google Map Entegrasyonu: Google Map ile uyumluluğu sayesinde artık fotoğraflarınızı harita üzerinde çektiğiniz yeri belirleyebilecek ve konum bilgisi sayesinde fotoğrafları gruplandırmanız kolay olacak.

Fotoğraflarınızı organize edin:Tarihsel sıralama yöntemi özelliği ile bulmakta güçlük çektiğiniz ya da varlığını unuttuğunuz fotoğrafları size göstererek resim arşivinizi düzenlemenize kolaylık sağlar.

Albüm yaratın: Gruplandırma yaparak albüm oluşturmak artık çok daha kolay. ”Albums” bölümünde bu işlemi çok kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Ayrıca zengin içerikli slatlar hazırlayabilecek ve bunları istediğiniz arkadaşınız kolayca paylaşabileceksiniz.

Fotoğrafları oylayın: Fotoğraflarınıza oy vererek onları sıralayabilir ve bu sayede resimlerinizi izleme düzeni oluşturabilirsiniz.

Şifre korumalı koleksiyonlar: Sizden başka birisinin görmesini istemediğiniz fotoğraflarınızı şifre koyma yöntemi sayesinde saklamanız çok daha kolay ve güvenli.

Yakınlaş, Açıyı ayarla: Açı yönünden hatalı gördüğünüz fotoğraflarınızı Picasa sayesinde yeniden düzenlemeniz artık çok daha kolay.

Fotoğraflarınızı kendi sitenize ücretsiz olarak koyun: Özel fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm oluşturarak Picasa Web Albumbölümünden kendi web sitenizde paylaşabilirsiniz. BlogThis bölümünden de kişisel blogunuzda yayınlayabilirsiniz.

Kısa film: Filmmaker özelliğini kullanarak resimlerinizden oluşan kişisel bir kısa film oluşturabilirsiniz.

Poster oluşturun: Dilerseniz kendi fotoğrafınızı ya da başka bir fotoğrafı kullanarak %1,000 büyütme oranında  kaliteli bir poster oluşturabilirsiniz.

Kolaj çalışması yapın: Seçmiş olduğunuz fotoğraflarınızdan oluşan grup fotoğrafları kullanarak kolayca kolaj oluşturabilir ve bunları poster olarak da kullanabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri:

300MHz Pentium® işlemci ve MMX® teknolojisi.

64 MB RAM (128MB önerilir)

50 MB boş sabit disk hafızası(100MB önerilir)

800 × 600 piksel çözünürlük, 16 bit renkli monitör.

Microsoft® Windows XP veya Windows Vista.

Microsoft® Internet Explorer 5.01 veya daha üst versiyon(6.0 önerilir)

Microsoft® DirectX 7.0 veya daha üst versiyon (8.1 XP, 9.0b önerilir).

picasa_2.jpg (1024×768)

indir

  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :14.19 MB
  • Dil :TR / EN

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: