Ücretsiz şifre yöneticisi, şifreleri saklama depolama yönetme programı

Keeper® ekran görüntüsü 2

Windows 8 için özel olarak üretilmiş en iyi ücretsiz şifre yönetimi programını sizlere tanıtmak istiyorum. Windows 8.1 ile de uyumlu olan bu harika şifre saklama uygulamasının oldukça gelişmiş özellikleri mevcut. Ayrıca temiz ve basit bir arayüzü olduğu için herkes tarafından kolayca kullanılmaya uygun bir şifre saklayıcı.

İşte en kaliteli şifre depolama programlarından birisi olan Keeper uygulamasının özellikleri ve kullanımı hakkında bilmeniz gereken detaylar…

Masaüstü,Web ve Windows Phone ile senkronize olarak çalıştırabildiğiniz Keeper, her web sitesinde aynı şifreleri kullanmaktan ötürü yaşayacağınız güvenlik açığını ortadan kaldırıyor. Kredi kartı bilgilerinizi internet üzerinden kullanırken güvenlik konusunda bir tereddünüz varsa bu uygulama sayesinde bilgilerinizin saklı kaldığından emin olabilirsiniz. Normalde şifreleri konusunda hassas olan insanlar bu kodları not defterine de yazabiliyor ancak Keeper ile bunların hepsini güvenle koruyan bir uygulamanız olacak.

Önemli bilgilerinizi ve şifrelerinizi muhafaza etmek için kullanabileceğiniz güvenli bir uygulama olan Keeper ile kalite standartlarına uygun bir güvenlik duvarı oluşturup bilgilerinize ulaşmak isteyek üçüncü şahıslara karşı bir bariyer oluşturabiliyorsunuz. Verilerinizi 256-bit AES ile muhafaza ederken PBKDF2 şifreleme anahtarı kullanan uygulama 2 aşamalı güvenlik sorgulamasını da ihtiva ediyor. Premium paketini satın almak istediğiniz takdirde sınırsız bir depo alanı da sizi bekliyor. 16 dil desteği bulunan uygulamanın Türkçe versiyonu ne yazık ki şimdilik mevcut değil.

En gelişmiş ve en kolay şifre yöneticilerinden biri olan Keeper aracının dosya boyutu 20 MB olup yalnızca Windows 8 ve Windows 8.1 işletim sistemlerinde kullanılabilen bir Windows 8 uygulamasıdır.

indir


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: