İçeriğe geç

UltraISO (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

UltraISO (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için UltraISO indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

UltraISO adlı ücretsiz bir program, ISO ve diğer CD ve DVD görüntü dosyalarını yazmanıza, oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanır. Toplanan ISO bilgileriyle uygulama, önyüklenebilir CD, DVD ve USB aygıtları yapmanızı sağlar. Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP dahil olmak üzere Microsoft Windows işletim sistemlerinde UltraISO’yu indirebilirsiniz.

UltraISO ne kadar güvenli?

PC’lerde ve dizüstü bilgisayarlarda UltraISO, risksiz olarak indirilebilir. UltraISO’da hem zararlı tehlikeler hem de reklamlar yoktur. Uygulamanın özünde güvenli olmasına rağmen, kişisel bilgilerinizi korumak için kullanmadan önce CD’lerin, DVD’lerin, USB’lerin ve resim dosyalarının güvenli olduğundan emin olmalısınız.

UltraISO premium nasıl çalışır?

Program, EZB Systems’den ücretsiz ve premium sürüm olarak edinilebilir. Premium seçeneğini seçerseniz daha büyük dosya boyutlarıyla ilgilenebilirsiniz. BIN, BWI, CCD, CIF, DAA, DMG, HFS, IMG, ISO, ISZ, MDS ve NRG dahil olmak üzere çok sayıda DVD ve CD görüntü formatı her iki sürüm tarafından desteklenir.

UltraISO’nun amacı nedir?

Esnek araç UltraISO ile çok çeşitli resim dosyalarını yönetebilirsiniz. Bir ISO görüntü dosyasındaki bilgiler önyüklenebilir, silinebilir, ayıklanabilir, değiştirilebilir ve dönüştürülebilir. Program, hayati önyüklenebilir bilgileri korurken fiziksel sürücüleri ISO görüntülerine dönüştürebilir. CD/DVD görüntü dosyası, dosyaları ve dizinleri içerir. Önyükleme ISO görüntüsü, hizmet kullanılarak eklenebilir, çıkarılabilir ve silinebilir.

Dosyayı sabit sürücüden sanal disk görüntüsüne dönüştürdükten sonra, ISO görüntüsünü yeniden adlandırabilirsiniz. Araç ayrıca bir ISO dosyasını bir CD veya DVD diske yazmanıza da olanak tanır. UltraISO kullanılarak çeşitli dosya görüntü biçimleri ISO türlerine dönüştürülebilir. Basit düzeltme, bilgisayarınızda disk alanı kullanımından tasarruf etmek için resminizi optimize edecektir.

UltraISO ile sanal bir sürücüdeki ISO dosyalarına erişebilirsiniz. Platformu kullanarak öykünülmüş bir diske bir ISO biçimi bağlayabilirsiniz. Çeşitli sanal sürücü türleri Ultra ISO kullanabilir. Sistem, aynı anda birçok öykünülmüş cihazı tutmayı destekler.

Bir UltraISO dosyası çalıştırın: Bunu nasıl yapabilirim?

Uygulamanın Windows Kabuğu ile entegre olduğu göz önüne alındığında, içerik menüsünü görüntülemek için dosyalara sağ tıklayarak hizmeti kullanabilirsiniz. Malzemeye bağlı olarak, menüde UltraISO’nun üzerine geldiğinizde çeşitli seçenekler görüntülenebilir: “Diske yaz”, “CD/DVD görüntüsü oluştur”, “Klasöre çıkar”, “Sürücüye monte et” vb. Bu işlemler kullanıcı arayüzünü başlatmadan gerçekleştirilebilir.

Ayrıca, masaüstünüzdeki UltraISO simgesine çift tıklayarak kullanıcı arayüzündeki menüden arşivlere erişebilirsiniz. Çift pencereye bölünmüş kullanıcı arayüzünde, etkileşimli tasarım dosyaları sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Alt bölme, dosya adı, boyutu, türü vb. gibi dosyanın özelliklerini görüntülemenize olanak tanır.

İmaj dosyalarını yönetmek için alternatif araçlar

Benzer ISO görüntü dosyası yöneticileri, Alkol 120, DAEMON Tools, IMGBurn, ISOBuster, MagicISO, PowerISO, Rufus ve WinISO’yu içerir. ISOBuster ve Rufus hariç tüm yazılımlar, ISO görüntülerini taklit edebilen optik disk oluşturma programlarıdır. ISOBuster’ın temel amacı, belgeler, fotoğraflar vb. dahil olmak üzere kaybolan verileri geri yüklemektir. Rufus adlı ücretsiz bir önyükleme çözümü, USB flash aygıtlar için ISO dosyaları oluşturabilir.

PowerISO ve WinISO kullanılarak ücretsiz önyüklenebilir USB çubukları yapılabilir. DAEMON Tools’un ticari sürümlerinde USB bellekler önyüklenebilir. MagicISO, CD’lerden ISO görüntü dosyaları oluştururken önyüklenebilir bilgileri korur.

Yukarıda belirtilen uygulamaların tümü Windows’ta indirilebilir ve yüklenebilir. Diğer programlar yalnızca lisansı satın almadan önce hizmeti kısa bir süre için kullanmanıza izin veren ücretsiz bir deneme sürümü sunarken, DAEMON Tools, IMGBurn ve Rufus tamamen ücretsizdir.

Tam özellikli CD/DVD dosya çözümü

Popüler ISO görüntü dosyası oluşturucu, dönüştürücü ve düzenleyici UltraISO kullanılarak önyüklenebilir bir disk oluşturulabilir. Kullanıcı arabiriminin gezinmesi, çıkarma, takma vb. gibi genel ISO görevlerinin nasıl gerçekleştirileceği konusunda size net talimatlar veren kabuk entegrasyonu seçeneği kadar basit değildir. Fiziksel diskler, Ultra ISO kullanılarak dijital görüntü dosyalarına dönüştürülebilir. Ses CD’leri, video DVD’leri, video oyun diskleri vb.’nin tümü dönüştürülebilir.

Platformun yazılım yükseltmeleri, geliştiriciler tarafından nadiren yayınlanır. Meşru araç UltraISO, nadiren kullanıcının deneyimine müdahale eden kararsız sorunlara sahiptir. En son yazılım sürümünü görmek istiyorsanız, kapsamlı güncelleme bilgilerini web sitelerinde görüntüleyebilirsiniz.

UltraISO (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

UltraISO Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: EZB Systems, Inc.
  • Boyut: 4.9 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir