Ana Sayfa Video ve Ses Vavoo TV (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Vavoo TV (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Vavoo TV indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Vavoo TV, Türkiye’de bedava iptv kanallarını izlemek, ücretli filmleri ücretsiz izlemek ve Türkiye süper ligi dahil tüm avrupa maçlarını canlı izlemek için en çok tercih edilen programlardan biridir!

VAVOO, bilgisayarımızda yerel multimedya dosyalarını oynatmanın yanı sıra çevrimiçi video akışı yapmamızı sağlayan Kodi programından ilham alan bir medya merkezidir.

VAVOO yardımıyla tüm videolarımızı izleyebiliyor, tüm müziklerimizi dinleyebiliyor ve tüm fotoğraflarımızın keyfini bilgisayarımızda çıkarabiliyoruz.

Tüm dosyalarımız, onları saklayan bilgisayara yapılan basit bir bağlantıyla bilgisayar ekranımızda kolayca oynatılabilir.

Kodi klonuyla yerel veya web medyasını oynatın

Kodi üzerine kurulu, filmleri ve televizyon şovlarını bize aktaran ve çeşitli televizyon istasyonlarını ayarlayan sunuculara bağlanabilen bir medya merkezidir.

En önemli özelliği, tüm materyallerinin HD olması, hem filmlerin hem de spor etkinliklerinin mümkün olan en iyi kalitede keyfini çıkarmamızı sağlamasıdır.

Başka bir deyişle, bu medya merkezi, diğer meşru isteğe bağlı televizyon hizmetlerinde bulunan ücretsiz IPTV programlarını ve şovlarını izlemenize izin verecektir.

Korsanlığa şiddetle karşı çıktığımız için, onu kullanmanızı gerçekten tavsiye edemeyiz. Ancak, ayda 4 €’dan daha az bir fiyata en iyi performansı sağlayan ticari bir sürümü var.

Vavoo Tv (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Vavoo TV Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: VAVOO AG
  • Boyut: 194 KB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz