İçeriğe geç

Video renk değişimi, bulanıklaştırma, ayna efektleri, doygunluk, keskinleştirme ve parlaklık programı indir

2014-08-03_03-28-10

Bilgisayarda bulunan videoları düzenleyebileceğiniz ve bazı özel efektler uygulayabileceğiniz bedava bir program ister miydiniz?

Shotcut tamamen ücretsiz olan ve kullanımı son derece kolay olan çok basit bir programdır. Bulabileceğiniz en kolay kullanımlı video düzenleyicilerinden biri olan Shotcut sayesinde her türlü temel video editleme işlemlerini kolayca pratik bir şekilde yapabilecek ve harika efektler verebileceksiniz.

Video düzenleme işlemleri sırasında videoya yorumlar eklemek, en boy oranını değiştirmek, kodlamak ve özel filtreler eklemek mümkün hale geldiği için neredeyse tüm basit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Kendi filtrelerinizi kendini oluşturabileceğiniz gibi aynı zamanda içerisinde hazır gelen video filtrelerini kullanarak hızlıca işlemleri tamamlayabilirsiniz Bu hazır filtreler arasıdna renk değişimi, bulanıklaştırma, ayna efektleri, doygunluk, keskinleştirme ve parlaklık yer alıyor.

Oynatma listelerini de yönetebilen program sürükle bırak desteği ve tam ekran modu ile çalışmalarınızı hızlıca tamamlamanızı sağlıyor. Çizgili ve karlı görüntüleri temizlemek için araçları da barındıran Shotcut’ı kesinlikle denemenizi öneriyorum.

Video düzenleme konusunda fazla deneyimi olmayan kullanıcılar için süper bir seçenek olan Shotcut programının dosya boyutu 136 mb olup lisansı tümüyle bedavadır. Tüm Windows sürümlerinde sorun çıkarmadan çalışır.

indir

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir