Ana Sayfa Video ve Ses Videolara Montaj Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava

Videolara Montaj Yapma Programı Ücretsiz İndir Bedava

Vsdc_Free_Video_Editor_4.Png (1151×782)

Eğer amatör olarak video işleri ile uğraşıyor ve kendinize ücretsiz bir video düzenleme programı arıyorsanız VSDC Free Video Editor tam da sizin aradığınız türden bir yazılımdır.

Alanında en iyi ücretsiz video düzenleme yazılımlarından birisi olan VSDC Free Video Editor ile videolarınızı istediğiniz gibi kesebilir, efektler verebilir ve montaj işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Program ile videolarınızı montaj yaparken sadece videoları birleştirmenize değil aynı zamanda videoları üst üste bindirme yaparak farklı boyutlarda tam ekranda oynatabilmenize de olanak sağlamaktadır. Yazılım sayesinde videolarınız üzerinde renkleri düzenleyebilir, nesneleri şekillendirebilir, filtreleme yapabilir ve 4 efektten birisini seçerek geçiş efektleri ekleyebilirsiniz. Program ile oluşturduğunuz videoları CD veya DVD’ ye yazmak isterseniz başka herhangi bir yazılıma ihtiyacınız olmadan VSDC Free Video Editor içerisinde bulunan yazma özelliğini kullanarak yazdırabilirsiniz.
Vsdc Free Video Editor 7154 79 2
İndirmek için tıklayınız:
Indir
 Alternatif indirme linki:
Indir
Indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :24.16 MB
  • Versiyon :1.2.2.0
  • Dil :İngilizce

2 YORUMLAR

    • VSDC Free Video Editor programı bu alanda en ünlülerden biridir ve sorunsuz bir şekilde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Burada orijinal (resmi) indirme linkini sunuyoruz. Dolayısıyla sorunsuz çalışması gerekiyor. İndirdiğiniz dosyaya çift tıkladığınızdan emin misiniz? Ayrıca bazen antivirüs programları sapıtabiliyor ve gerekli gereksiz her programı rastgele engelledikleri biliniyor. Bu hususlara dikkat ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz