İçeriğe geç

Videoyu MP3’e Çevirme Programı (2022) Ücretsiz Bilgisayar İçin

Videoyu MP3’e Çevirme Programının 2022 yılı itibariyle son sürümünü sitemizden ücretsiz, beklemeden ve reklamsız olarak indirebilirsiniz. Tamamen el değmemiş orijinal dosyayı paylaşıyoruz.

Bilgisayarınızda bulunan videoları mp3 ses dosyası formatına toplu olarak dönüştürmek ister misiniz? Üstelik tamamen bedavaya!

Videoyu MP3’e Çevirme Programı Türkçe Ücretsiz Full İndir (Windows PC İçin)

FreeStar Video MP3 Converter isimli bir yazılım pcde kayıtlı olan bütün videolarınızı anında mp3 yapabiliyor.  Videolardan sesi ayırmak isteyen fakat bunu yapmak için kolay ve ücretsiz bir yazılım bulamayanlar için önerim  FreeStar Video MP3 Converter programını mutlaka denesinler. Bu programı kullanarak basit bir şekilde hiç zorlanmadan izlediğiniz filmlerdeki müzikleri videodan çıkartıp sese dönüştürebilir veya izlediğiniz konser videolarından şarkıları mp3 formatında ayırabilir ve bilgisayara kaydedebilirsiniz.

İşte bu harika programın diğer teknik detayları…

Temel amacı videolardan ses alma olan FreeStar Video MP3 Converter size bu ihtiyacınızı karşılamak için kolay bir yol sunuyor. FreeStar Video MP3 Converter sayesinde bilgisayarımızda depoladığımız konser videoları, televizyon programları ve çeşitli film ve dizilerde yer alan müzikleri MP3 dosyaları haline dönüştürerek bilgisayarımıza kaydedebiliyoruz.

FreeStar Video MP3 Converter sayesinde normalde MP3 çalar gibi cihazlarınızda oynatayamayacağınız video müziklerini bu cihazlarla uyumlu hale getirebiliyorsunuz. Videoların sadece seslerini dinlemek için FreeStar Video MP3 Converter kullanabilir, ürettiğiniz MP3 dosyalarını dilediğiniz cihazda kullanabilirsiniz.

FreeStar Video MP3 Converter çoğu yaygın video formatını desteklemektedir. Program ile 3GP, MPEG, AVI, MP4, M4V, MOV, DV, VOB, RM, SWF, NUT, FLV, RMVB türündeki video dosyalarını MP3 formatına dönüştürebiliyorsunuz. Program size dönüştürme işlemi öncesi kalite ayarlarını belirleyebilme imkanı sunarken dönüştürülecek MP3 dosyasının kaydedileceği klasörü belirleme imkanı da veriyor.

FreeStar Video MP3 Converter’ın kullanışlı bir yönü toplu video dönüştürme imkanı sunmasıdır. Bu özellik sayesinde birden çok video dosyasını dönüştürme listesine ekleyebilir ve hepsini aynı anda MP3 formatına dönüştürme işlemine tek tıklamayla başlayabilirsiniz.

FreeStar-Video-MP3-Converter_2

Artıları:

  • Ücretsizdir
  • Gerçekten çok hızlı

Eksileri:

  • Doğru adım sırasını izlemezseniz, program çalışmaz
  • Arayüzde hiçbir işe yaramayan bazı tuşlar var. Mesela Youtube tuşu koymuşlar ama basınca YouTube’a yüklemiyor yada herhangi bir görevi yok.

Videoyu MP3’e Çevirme Programı Bilgisayara Nasıl İndirilir? Nasıl Yüklenir?

indir

Alternatif indirme linki:

indir

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 4.95 MB
  • Dil Desteği: İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Üretici: FreeStar

Videoyu MP3’e Çevirme Programı Nasıl Çalışır Nasıl Kullanılır?

Aşağıdaki kısa videoyu izleyerek bu format dönüştürücünün nasıl çalıştığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir