Ana Sayfa Video ve Ses Virtual DJ (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Virtual DJ (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Virtual DJ indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Virtual DJ ücretsiz bir müzik remix yapma ve ses kayıtlarına farklı sesler ekleme yada sesleri değiştirme programıdır.

İki veya daha fazla parçayı aynı anda çalarak, göreceli hızlarını tempolarına uyacak şekilde değiştirerek, döngüler vb. gibi efektler ekleyerek ve bir taraftan diğerine geçiş yaparak melodilerinizi “miksleyebilirsiniz”. Ayrıca müziğinizi çizmek, ipuçları oluşturmak ve geri çağırmak ve DJ’lerin mikslemek için istediği diğer tüm tipik işlevlere erişmek için de kullanabilirsiniz.

En popüler şarkıları, uyumlu tuşları veya bpm’leri belirlemek, önceki çalma listelerine erişmek ve melodi kitaplığınızı DJ dostu bir şekilde hızlı bir şekilde düzenlemek için bir filtre kullanabilirsiniz. Ek olarak, bu Ücretsiz DJ Yazılımı, internette kaçırdığınız parçaları otomatik olarak arayacak ve bunları anında size yayınlayacaktır (*ekstra bir abonelik gerektirir). Buna ek olarak Virtual DJ, dünya genelindeki diğer Virtual DJ yazılımı kullanıcılarından her gün aldığı milyonlarca otomatik raporu kullanarak, az önce çaldığınız şarkıyı takip ederek diğer DJ’lerin hangi şarkıların çalmanın uygun olacağını düşündükleri konusunda size faydalı rehberlik sağlayacaktır.

Bilgisayarınızı bir projektöre veya kulübün ekranlarına bağlarsanız, PC için DJ Virtual çevrimdışı yükleyici yalnızca müzik parçalarını değil, aynı zamanda video veya karaokeyi de çalabilir.

Flanger ve echo gibi klasiklerden beatgrid, dilimleyici ve loop-roll gibi daha çağdaş “dövülen” efektlere kadar bir sürü efekti vardır. Ek olarak, görüntüleri karıştırırsanız deneyebileceğiniz birçok video efekti ve geçiş vardır. Örnekleyicinin yerleşik sıralayıcısını kullanarak anında remiksler yaparak yaratıcı olabilir ve canlı performans ile prodüksiyonu birleştirebilirsiniz veya örnekleyicinin yerleşik örnekleyicisini kullanarak mikslerinizi çeşitli damlalar ve döngülerle renklendirebilirsiniz.

Piyasadaki çoğu DJ kontrol cihazı, DJ aracıyla tak ve çalıştır uyumludur. Tek yapmanız gereken, gitmeye hazır olmak için kendinizinkini takmak. Ayrıca Windows için VirtualDJ, varsayılan davranıştan herhangi birini değiştirmek istiyorsanız, herhangi bir işlevi tercihlerinize göre kolayca değiştirmek için kullanabileceğiniz sağlam bir “VDJScript” dili içerir. Kullanıcı arayüzü aynı. Değiştirmek isterseniz, VDJ web sitesindeki yüzlerce kullanıcı yapımı arayüz arasından seçim yapabilir veya hızlıca kendinizinkini oluşturabilirsiniz.

Ev DJ’lerinden küresel süperstarlara kadar on milyonlarca kullanıcı bu ücretsiz DJ yazılımını her gün kullanıyor. Evde pratik yapmak veya kulüplerde ve büyük stadyumlarda, düğünlerde ve diğer özel etkinliklerde canlı performans sergilemek için kullanılabilir. Ek olarak, yazılım, canlı olarak kullanılmasının yanı sıra mixtape’leri, podcast’leri kaydetmek veya İnternet radyolarına yayın yapmak için kullanılabilir.

Not: Sadece ticari olmayan bireysel kullanım için ücretsizdir. DJ mikseri veya USB DJ kontrolörü gibi gelişmiş özellikler mevcut değildir. Yeni kontrolörler için bir lisans gereklidir.

Virtual Dj (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Virtual DJ Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Atomix Productions
  • Boyut: 34.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows  

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz