Ana Sayfa Oyun Aksiyon Wanted: Weapons of Fate

Wanted: Weapons of Fate

Lisans: Deneme Sürümü Dil: İngilizce Üretici: Grin Sistem: Windows XP / 7 / 8 / Vista
Oyunu İndir

Wanted: Weapons of Fate oyunu aslında ünlü bir çizgi romanın önce filme, daha sonra da oyuna dönüşmüş halidir. Fakat filmdeki senaryoyla aynı değil, onun devamı niteliğindedir.

Bu oyunda Wesley ve Cross adlı iki karakteri yönetebiliyorsunuz. Wesley karakterini yönetip annesiyle ilgili bilgileri öğrenmeye çalışacaksınız. Cross adlı karakteri yöneterek ise geçmişte yaşanmış olayları öğrenmeye çalışacaksınız.

Aslında yönettiğiniz iki karakter de oyuna aynı görevleri yapıyor. Bu açıdan biraz zayıf. Oyuna başlarken Training bölümüyle başlayıp oyunu öğreniyor ve ısınıyorsunuz.

Oyunun dövüş sahneleri güzel hazırlanmış ve keyifli. Ama biraz daha zor olabilirdi. Nitekim kavisli mermi özelliği gayet güzel olmasına rağmen, kalkanların arkasına saklanan düşmanları tek bir fare ve tuş hareketiyle öldürmek, fazlaca kolay olmuş.

Ayrıca zamanı yavaşlatarak düşmanları yere serme özelliği de bulunan bu oyunda, grafikler sade hazırlanmasına rağmen, mükemmel bir ışık efekti sayesinde oldukça gerçeğe yakın bir his veriyor.

Olumlu Yanları

  • Kavisli mermi sayesinde mermilerin bükülmesi harika
  • Çatışmalarda yavaşlatılmış sahneler göze hoş geliyor

Olumsuz Yanları

  • FPS dengesiz
  • Oyun çabuk bitiyor
  • Düşmanların hareketlerini tahmin etmek çok kolay

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz