Wi-Fi Bağlantısı Yönetim Programı

hcspot.jpg (1366×729)

İşletmeler için geliştirilmiş olan HCSpot WiFi Hotspot yazılımı sayesinde network ağınızdaki indirme ve yükleme hızları kısıtlaması, kullanıcı kısıtlama, filtreleme, kullanıcılarının log kayıtlarının tutulması ve günlük kullanım raporlarının alınması gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ates Software ve Internet Technologies firmaları tarafından geliştirilen bu yazılım ile web sayfalarının başlıklarını ya da alan adı uzantılarına göre içerikleri de engelleyebilmeniz mümkün. Kelime bazlı filtreleme özelliği sayesinde ise kullanıcıların istenmeyen içeriklere ulaşması tamamen engelleniyor ve işletme sahibi tarafından engellenen herhangi bir internet sitesini ip üzerinden ya da farklı bir domain üzerinden de siteyi engelleyebiliyor. Bu sayede işletmenizde çalışan personelin engellenen siteye giriş yapmasının önüne geçmiş oluyoruz.
Bunun yanında yazılımda bulunan raporlama özelliği ile kolay bir şekilde PDF, Html, Jpeg, Txt veya Csv formatlarında kullanım ve erişim raporları ile kullanıcı loglarını da kayıt altına alabiliyoruz. HCSpot WiFi Hotspot ayrıca iPhone, Android cihazlar ve diz üstü bilgisayarlar ile de uyumlu bir şekilde çalışmakta ve Windows, Mac, Linux gibi işletim sistemlerini de desteklemektedir.
indir
  • Lisans :Demo
  • Boyut :30.72 MB

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: