Ana Sayfa Güvenlik WiFi Kırılmayan Şifre Koyma, Kırılmaz Kablosuz Şifresi Oluşturma Programı

WiFi Kırılmayan Şifre Koyma, Kırılmaz Kablosuz Şifresi Oluşturma Programı

2018 04 18 14 40 51 1

SterJo Wireless Key Generator ücretsiz bir güvenli şifre üretme yazılımıdır. Bu program yardımıyla kablosuz internetiniz için WEP, WPA veya WPA2 türünde kırılmaz şifreler oluşturabilirsiniz.

Bu program ASCII veya HEX anahtarlar üretir ve bu şifreyi Wi-Fi şifresi olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için kablosuz internet ayarlarına girip az önce oluşturduğunuz güvenli ve kırılmayan şifreyi yeni kablosuz şifresi olarak girmeniz gerekmektedir.

Böylece artık hiç kimse sizden izin almadan ve gizli bir şekilde kablosuz ağınıza giremez, bağlanamaz.

Programın kullanımı çok kolay. Ana pencerede WEP veya WPA şifre türlerinden ihtiyacınıza göre birini seçin. Burada kaç karakter olacağını da seçmeniz gerekiyor. Bir şifredeki karakter sayısı arttıkça kırılması çok daha zorlaşır. Bence 12 karakter veya 16 karakter zaten kırılması neredeyse imkansız gibi bir şeydir.

Ardından Generate Key butonuna tıklayın. Böylece kırılmayan şifreniz seçtiğiniz kriterlere göre oluşturulacak ve ASCII kısmında gösterilecek. Buradan seçip kopyalayabilirsiniz. Eğer şifrenin HEX kodu lazımsa, HEX kısmından seçip kopyalayabilirsiniz.

SterJo Wireless Key Generator İndir

  • Lisans: Ücretsiz.
  • Boyut: 539 kb.
  • İşletim sistemi: Windows 10/8/7/XP/Vista.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz