Ana Sayfa Video ve Ses Winamp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Winamp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Winamp indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Ücretsiz multimedya oynatıcı Winamp, Nullsoft tarafından oluşturuldu. Çok sayıda ses ve video formatı desteklenir. Ek olarak, küresel olarak üretilmiş canlı akış halindeki video ve ses içeriğini oynatır. MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT ve MIDI dahil olmak üzere çok sayıda müzik ve video dosyası formatı yazılım tarafından desteklenir (AVI, ASF, MPEG, NSV).

Üst düzey bir medya oynatıcı

Winamp oldukça popüler bir yazılımdır. 1997’den beri oyunu değiştirmiştir. Uzun bir geçmişe sahip bir medya oynatıcısı ve bugün 80 milyon aktif kullanıcı kitlesine sahip.

En sevdiğiniz müzik CD’lerini kopyalamanıza ve yakmanıza olanak tanır ve çok esnek bir medya kitaplığına sahiptir. MP3 aracı için, oynatıcının görünümünü ve hissini değiştirirken yeni işlevler eklemenize izin veren sayısız görünüm ve eklenti mevcuttur. Oynatıcı ayrıca XM ve SHOUTcast Radio ile AOL Radio’dan on binlerce şarkıya, filme ve çevrimiçi radyo istasyonuna ücretsiz erişim sunar. Ücretsiz indirme seçeneğini seçerek, PC için Winamp için çevrimdışı yükleyiciyi web sitesinden indirebilirsiniz.

PC’ler için hızlı, uyarlanabilir ve yüksek kaliteli bir müzik çalar Nullsoft Winamp 2022! Program, MP3, OGG, AAC, WAV, MOD, XM, S3M, IT, MIDI ve diğerleri dahil olmak üzere çok çeşitli ses ve video dosya formatlarını destekler. Ayrıca güçlü bir medya kitaplığı, İnternet radyosu ve TV desteği, CD kopyalama, dış görünümler (hem klasik Winamp 1.x/2.x dış görünümlerini hem de Winamp 3 serbest biçimli dış görünümleri destekler), sesli görselleştirme ve ses efekti eklentileri (iki pazar dahil) içerir. -önde gelen görselleştirme eklentileri), ses efekti eklentisi Bugün, Windows 11, 10, 7, 8 veya 8.1 (64 bit veya 32 bit) için Winamp’ı ücretsiz olarak indirin.

Hepinizin bildiği gibi, Winamp ve SHOUTcast son zamanlarda sahiplik değişiklikleri geçirdi (AOL’den Radionomy’ye). Şu anda winamp.com web sitesinde neredeyse eksiksiz bir revizyon da dahil olmak üzere önemli miktarda çalışma yapılıyor. Bu nedenle, belirli istemci içi hizmetler de dahil olmak üzere birçok işlevselliğe erişilemez.

En Son Winamp 5.9’un resmi bir sürüm olduğunu ancak gerçekten kararlı olmadığını ve sonuç olarak Radionomy tarafından korunmadığını unutmayın; sonuç olarak, sorunlarla dolu ve beklenmedik yazılım çökmelerine neden olabilir. Kurulumun riski tamamen size aittir.

Winamp 2022’nin Yeni tasarımını görmek ister misiniz? Mahalleye katıl! Yeni Winamp hakkında bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Winamp Özellikleri ve Öne Çıkanlar

 • Android’in Winamp’ı için kablosuz masaüstü senkronizasyonu
 • iTunes Kitaplığını İçe Aktar
 • Mediafly destekli yeni dizinle büyük podcast güncellemesi
 • Windows 10, 8 ve Windows 7 uyumluluğunun yanı sıra yeni görev çubuğu oynatıcı kontrolleri.
 • Kullanılabilir 16 dili arasında Türkçe, Rumence ve Brezilya Portekizcesi dahil
 • Gelişmiş çalma listesi oluşturucu
 • Tarayıcınızdan oynatmayı kontrol etmek için uygulama Araç Çubuğunu ekleyin (isteğe bağlı)

Winamp (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Winamp Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

 • Lisans: Ücretsiz
 • Yayımcı: Nullsoft
 • Boyut: 10.9 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Sistem: Windows 
 • Virüs Tarama0 / 11

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Eğer yukarıdaki butona basıp indiremediyseniz, alternatif olarak aşağıdaki butona basarak direkt indirin.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz