İçeriğe geç

Windows 10 Gizli Uygulamaları Kaldırma Programı

ono appbuster uninstall windows apps

O&O AppBuster ücretsiz ve başarılı bir program kaldırıcıdır. Diğer program kaldırma programlarından asıl farkı ise Windows 10’un içerisinde gizlice yüklenerek gelen uygulamaları kaldırma imkanı vermesidir.

Hemen İndir

ono appbuster uninstall windows apps

Windows 10 işletim sistemini kurduğunuz zaman Başlat menüsünde ve Programlar kategorisinde bile görünmeyen gizli uygulamaların var olduğunu görürsünüz. Bunları normal yollardan kaldıramazsınız. Hatta iObit Uninstaller gibi program kaldırıcılar bile bunları tespit edemiyor.

Oysa O&O AppBuster programı diğer tüm programları kaldırabildiği gibi, sistem programlarını, Windows uygulama mağazasından yüklediğiniz uygulamaları ve sözünü ettiğim bu gizli uygulamaları listeleyip tek tıkla kaldırma imkanı sunuyor.

app information

Herhangi bir programı kaldırmadan önce programın menülerinden Actions > Create a System Restore Point  yolunu izleyerek bir geri yükleme noktası oluşturmanızda fayda var.

Programı çalıştırdığınız zaman zaten hem gizli uygulamaları hem de sistemde yüklü olan diğer tüm programları liste olarak görünüyor. Kaldırmak istediğiniz programın yanındaki kutuyu işaretlemeniz ve ardından sağ üst köşedeki Uninstall butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Şimdi İndir

  • Boyut: 1 MB
  • Lisans: Ücretsiz
  • İşletim sistemi: Windows tümü
  • Üretici: O&O Software GmbH

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir