İçeriğe geç

Windows 7 USB/DVD Download Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows 7 USB/DVD Download Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Windows 7 USB/DVD Download Tool indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Windows 7 USB/DVD Aracını kullanarak Windows 7 ISO dosyanızın bir kopyasını bir USB flash sürücüde veya DVD’de oluşturabilirsiniz. Bu makalede bu yazılımın birkaç temel özelliğinin üzerinden geçeceğiz.

Windows 7 USB/DVD İndirme Aracı kullanılarak herhangi bir USB çubuğundan veya DVD’den önyüklenebilir bir Windows yükleme sürücüsü oluşturulabilir. Ayrıca, işletim sisteminin ISO dosyasını, DVD sürücüsü olmayan dizüstü ve bilgisayarlarda yararlı olabilecek harici bir depolama aygıtına kopyalamanıza olanak tanır.

Windows 7 USB/DVD İndirme Aracı hangi ayırt edici niteliklere sahiptir?

Çoğu yazılım yalnızca dijital yükleme dosyaları olarak sunulduğundan, bugünlerde bir Windows 7 yükleme CD’si yapın. Yine de bazı durumlarda yazılımı bir USB flash sürücü veya DVD kullanarak kurmak daha pratiktir. Aynı şekilde Microsoft Windows 7 ile.

Kullanımı basit: Önyüklenebilir bir Windows 7 yükleme aygıtı yapmak için bu uygulamayı kullanmanın çocuk oyuncağı olduğunu hemen keşfedeceksiniz. Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve tek yapmanız gereken birkaç tıklama yapmak.

Windows 7 Home, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Professional ve Windows 7 Enterprise dahil olmak üzere tüm Windows 7 sürümleri bu yardımcı program tarafından desteklenir. Araç, hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemi sürümleriyle uyumludur.

Windows 7 USB/DVD İndirme Aracı: Nasıl Kullanırım?

Tek ihtiyacınız olan Windows 7 ISO görüntüsü ve yeterli depolama kapasitesine sahip boş bir DVD veya USB çubuğu. Windows 7 USB/DVD İndirme Aracını kullanarak bir USB sürücüsünde veya DVD’de ISO dosyasının bir kopyasını oluşturmak mümkündür.

Yardımcı program başlatıldıktan sonra Windows 7 ISO dosyanızın konumunu seçmek için GÖZAT’a tıklayın. İlerlemek için İLERİ’ye tıklayın.

Daha sonra Windows 7 kurulum DVD’si yapmak istiyorsanız DVD DİSK’i veya USB flash sürücü oluşturmak istiyorsanız USB CİHAZI’nı seçebilirsiniz.

Önyüklenebilir aygıtınızı oluşturmaya başlamak için, KOPYALAMAYA BAŞLA (USB) veya YAZMAYA BAŞLA (DVD) seçeneğine tıklayın.

USB sürücünüzü veya DVD’nizi bilgisayarınızın DVD sürücüsüne veya USB bağlantı noktasına yerleştirin ve Windows 7’yi herhangi bir kaynaktan yüklemek için Setup.exe dosyasını başlatın. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı için bu kılavuza bakın.

Ücretsiz mi

Evet, bu aracı bir kuruş ödemeden edinebilirsiniz. Ancak muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, cihazınızda Windows 7’yi kullanmak için güncel bir lisansa ihtiyacınız var.

Güvenli mi?

Microsoft, tamamen güvenli Windows 7 USB/DVD İndirme Aracını oluşturdu.

Windows 7 USB/DVD Download Tool (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows 7 USB/DVD Download Tool Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 2.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows
  • Virüs Tarama0 / 17

Programı İndir
İndirme işlemi başlatılıyor... Lütfen bekleyiniz...
Beklemeden indirmek için buraya tıklayınız.

Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir