Windows için iCloud (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows için iCloud (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Windows için iCloud indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Apple Inc., “Bulut” olarak bilinen bulut bilgi işlem ve depolama hizmetini yarattı. Windows ve Apple aygıtlarındaki tüm kağıtlarınızı korur. Artık dosyalarınıza iCloud’un yüklü olduğu herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. iCloud’u kullanmak için iOS 5 veya OS X Lion 10.7.5’e ihtiyacınız var. Ayrıca, Windows 8 ve sonraki sürümlerle çalışır. Dosyalarınız bulutta olduğunda, aynı dosyayı okumak, düzenlemek ve paylaşmak için birkaç cihaz kullanabilirsiniz. iCloud’un etkin olduğu uygulamalar, yeni dosya ve klasörler oluşturmanıza da olanak tanır. iCloud’un otomatik depolama özelliği sayesinde tüm cihazlarda her zaman dosyanın en yeni sürümüne sahip olacaksınız.

Dosyaları Tutmak
iCloud’un etkin olduğu uygulamalardaki belgeler, fotoğraflar ve diğer veriler iCloud’un çeşitli depolama planlarında saklanacaktır. 5 GB, mevcut en küçük depolama planıdır ve 2 TB en fazladır. Kullanıcılar, 200 GB ila 2 TB depolama alanlarına sahipse, alanı dört kullanıcıya kadar paylaşabilir. Apple ekosistemi, her iCloud hesabına otomatik olarak dahil edilir. Bu, Apple Kimliğinizle oturum açtığınızda Fotoğraflar, iCloud Drive ve iPhone’umu Bul gibi yerel Apple uygulamalarının yedekleneceğini gösterir.

iCloud Drive ve iCloud aynı şey değildir. Dosyalarınız onu iCloud.com’a erişmek için bir köprü olarak kullanabilir. iOS ve macOS cihazlarda iCloud’un web tabanlı sürümünü kullanabilirsiniz, ancak dosyalarınıza Windows cihazlarda erişmek son derece önemlidir. Dosyaları ve klasörleri varsayılan olarak Apple masaüstü cihazlarına kaydettiği için sürücü, macOS işletim sisteminde başarılı olur. Senkronize ettikten sonra tüm cihazlarınızda dosyaları yükleyebilir, indirebilir, paylaşabilir, silebilir, düzenleyebilir, yeniden adlandırabilir ve kurtarabilirsiniz.

Windows için iCloud (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows için iCloud Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Apple Inc
  • Boyut: 153.7 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem:Windows 10

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: