Windows Masaüstü Arkaplan Resmi Değiştirici Windows 11-10-8-7-Xp-Vista

Bionix Desktop Wallpaper Changer-Dual monitor desktop wallpaper changer

BioniX Wallpaper Changer dünyanın en ünlü duvar kağıdı değiştirme programı olup sizlere masaüstünün full kontrolünü elinize alma imkanı tanıyor. Dünya çapında milyonlarca kişinin tercihi olan bu program birçok ödülü kazanmış ve incelemelere konu olmuş durumda.

BioniX Wallpaper Changer duvar kağıdı değiştiricisinin 250 den fazla özelliği olmasına rağmen hiç karmaşık değil ve kullanması da çok kolay. BioniX Wallpaper Changer aslında sadece bir  windows masaüstü arkaplan resmini değiştirme programı değil aynı zamanda bir duvar kağıdı yöneticisidir. Tematik  oynatma listeleri (otomatik olarak peşi sıra belirli aralıklarla masaüstü arkaplan resmini değiştirir) oluşturabilir, istenmeyen resimleri filtreleyebilir, duvar kağıtlarını dosya boyutu, çözünürlük, isim, reytinge göre sıralayabilir, yeniden isim verebilir, duvar kağıdı fotoğraflarını düzenleyebilirsiniz. Oynatma listesine bir duvar kağıdı eklemek için resmi sürükleyip bırakmak yeterlidir.

BioniX Wallpaper Changer programının rakiplerinden ayırt edici birçok eşsiz özelliği vardır. Mesela Lock on folder özelliği sayesinde bir klasörü izleyebilir ve bu klasöre yeni duvar kağıtları eklendiğinde oynatma listesi otomatik olarak  güncellenir. Diğer bir özelliği ise Gündüz/Gece (Day/Night) özelliği olup saatin kaç olduğuna göre gece ve gündüze uygun olarak güneşin doğuşu yada batışını gösteren duvar kağıtlarını gösterir. Ayrıca hangi duvar kağıdının saat kaçte görüneceğini bile siz seçebilirsiniz. 

indir

  • Platform: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows XP, Windows 7 ve Vista
  • Boyut:15.1 MB
  • Lisans: Ücretsiz

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: