Windows Media Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows Media Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Windows Media Player indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Windows 7, 8 ve 10 için varsayılan medya oynatıcı Windows Media Player’dır. Sürüm 12, akıcı bir kullanıcı arabirimi ve gelişmiş bir oynatma modu dahil olmak üzere önceki sürümlerden daha fazla özellik sunar.
Windows Media Player: Nedir?
Windows işletim sistemindeki iyi bilinen varsayılan medya oynatıcı Windows Media Player’dır. Sadece video izlemenizi ve müzik dinlemenizi sağlamakla kalmayıp aynı zamanda CD yazma, medya dosyalarını taşınabilir oynatıcılarla senkronize etme, çevrimiçi dijital içerik satın alma, ağınızdaki diğer cihazlara akış yapma gibi birçok kullanışlı ekstra özelliğe sahip çok kapsamlı bir uygulamadır. ve daha fazlası. macOS çalıştıran cihazların sahipleri, yerel Windows medya dosyalarını Mac’lerinde oynatmalarını sağlayan medya oynatıcıyı da kullanabilir.

Windows Media Player’ın hangi ayırt edici nitelikleri vardır?

Kullanımı basit: Windows Media Player, işletim sisteminin varsayılan medya oynatıcısıdır. Kullanıcı arayüzü karmaşık ve karmaşık değildir. Bu uygulama, bilgisayarınızda veya harici depolama aygıtlarında kayıtlı dosyaları görüntülemeyi veya dinlemeyi kolaylaştırır.

Medya kitaplığınızı yönetin: Bu oynatıcı ile kişisel müzik koleksiyonunuzdaki şarkıları şarkı adı, albüm, sanatçı, tarih, müzik türü vb. gibi çeşitli faktörlere göre düzenleyebilirsiniz. albüm kapakları ve albümlerinizin bilgilerini değiştirin.

Çalma listeleri oluşturun: Windows Media Player 12, kitaplığınızdaki medya dosyalarını ve cihazınızdaki yerel klasörleri kullanarak kendi özel çalma listelerinizi oluşturmanıza olanak tanır.

Ses CD’lerinizden müzik ayıklayabilir ve CD kopyalamayı kullanarak MP3 dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Belirli şarkıları seçebilecek veya tüm diski kopyalayabileceksiniz. Çıktı dosyanız için istediğiniz bit hızını ve kaliteyi de belirtebilirsiniz.

Windows Media Player 12, AVI, MP4, MOV, MKV, WMV, WMA, AAC, FLAC, MPG, M3U, MP3 ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli ses ve video formatlarını destekler.

Windows Media Player nasıl yüklenebilir?

Windows Media Player, sahip olabileceğiniz herhangi bir Windows masaüstü veya dizüstü bilgisayarda hazır olmalıdır. Ancak bu sayfadan ücretsiz olarak edinebileceğiniz yükleme dosyasını bulamadığınız veya yanlışlıkla sildiğiniz takdirde uygulamayı yeniden yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz mi

Windows işletim sistemi kurulumunuz Windows Media Player ile birlikte gelir. Bu programı kullanmanız tamamen ücretsizdir.

Windows Media Player (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows Media Player Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Microsoft
  • Boyut: 24.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: