Ana Sayfa Araçlar Arşivleme (Sıkıştırma/Açma) WinRAR (64-Bit) İndir Türkçe Son Sürüm Windows 11/10/8/7/XP İçin

WinRAR (64-Bit) İndir Türkçe Son Sürüm Windows 11/10/8/7/XP İçin

Winrar 64 Bit Indir Turkce Son Surum 1

WinRAR ile dosyaları sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları açabilirsiniz.

Dosyaları sıkıştırarak boyutunu küçültmek mümkün. Bu sayede herhangi bir DVD diske veya sabit diske normalden çok daha fazla dosyayı sığdırabilirsiniz. Ayrıca boyutu küçülen dosyaları internette paylaşmak yada e-posta içinde yollamak çok daha hızlı oluyor. Bunların yanı sıra, dosyaları sıkıştırıp arşiv dosyası haline getirmek, aynı konuyla alakalı dosyaları organize ve düzenli bir şekilde saklamak için idealdir.

WinRAR hem Türkçe dilini desteklemesi, hem arayüzünün basit ve anlaşılır olması nedeniyle kendi alanında dünyanın en popüler yazılımıdır.

WinRAR sayesinde dosyaları sıkıştırarak RAR ve ZIP uzantılı arşiv dosyası haline getirebilirsiniz. Yine WinRAR’ı kullanarak 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z uzantılı arşiv dosyalarını açabilir ve içindeki dosyaları dışarı çıkartabilirsiniz.

WinRAR programıyla sıkıştırılan arşiv dosyasına şifre koyarak korumak da çok kolay.

Sitemizden indireceğiniz WinRAR programının deneme sürümünü tam 40 gün boyunca tamamen ücretsiz ve reklamsız olarak özgürce kullanabilirsiniz. Ama 40 gün geçtikten sonra, yine de satın almanızı tavsiye etmiyorum. Çünkü 40 günün ardından programı açtığınız zaman sadece bir reklam gösteriyor. Bu reklamı kapatıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

  • Versiyon: 6.11
  • Son güncelleme: 3 Haziran 2022
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 3 MB
  • İşletim sistemi: Windows tümü

WinRAR (64-Bit) İndir

Indir3.Png (213×54)

WinRAR’ın 64-bit versiyonunun boyutu sadece 3 MB’tır. Bu programı Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7 ve Windows XP işletim sistemini kullanan bilgisayarlara yükleyerek sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Gezginlerturkceindir 2017 04 13 23 13 47 4


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz