Ana Sayfa Araçlar Bakım - Onarım Wise Disk Cleaner Free Türkçe İndir

Wise Disk Cleaner Free Türkçe İndir

Wise Disk Cleaner gereksiz dosyaları silme ve sabit diski (HDD) temizleme programıdır.

Wise Disk Cleaner - Disk Temizleme Programı

Bilgisayarda en önemli olduğunu düşündüğümüz şeylerden biri de hard disk alanıdır ve neredeyse her gün yeni şeyler bu disk alanını doldurmaya devam eder. Mesela geçici dosyalar, çöp dosyalar ve diğer çok sayıda unsur değerli sabit disk alanlarını gizlice işgal eder ve bunları tespit etmek çok kolay olmaz çünkü kolayca görünmezler. İhtiyaç duyduğunuz şey iyi bir disk temizleyici bulup bu dosyaları tespit etmek ve hangilerinin gerçekten işinize yaradığını hangilerinin gereksiz olduğunu belirlemek.

Wise Disk Cleaner programı tam da bu işi yapmak için yani bilgisayarın sabit disk alanını temizlemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlandı. Sistemdeki geçici ve gereksiz dosyaları arayıp bulmanıza ve silerek değerli boş alanları geri kazanmanıza yardım eder. Çalışma prensibi oldukça etkileyicidir ve çok sayıda ilgi çekici özelliği bulunmaktadır.

Örneğin bunlardan birisi günlük, haftalık veya aylık otomatik disk temizleme görevleri ayarlama imkanı sunmasıdır.

Ayrıca disk birleştirme ve yeniden düzenleme görevlerini gerçekleştirerek hem yeni boş alanlar yaratır, hem de diskin iyi bir şekilde organize olmasını yani düzenli olmasını sağlar. Dolayısıyla bu hard disk temizleyici bilgisayarını temizlemek ve rahat bir nefes almasını sağlamak isteyen her kullanıcı için zorunlu bir yazılımdır.

Wise Disk Cleaner Free programı isminden de anlaşılacağı üzre kullanım lisansı tamamen bedavadır ve hem 32-bit Windows işletim sistemlerini hem de 64-bit Windows işletim sistemlerini destekler. Boyutu yaklaşık 4 mb civarında olan bu programın kullanıcı arayüzü Türkçe dilini destekliyor. Şuanda tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Wise Disk Cleaner Free Türkçe İndirmek İçin Buraya Tıklayınız

Eğer üstteki resmi indirme linki olur da bozulursa, direk olarak bizim sunucumuzdan orijinal kurulum dosyasını indirmek için buraya tıklayınız.

Wise Disk Cleaner Free programının taşınabilir / kurulumsuz (portable) sürümünü buradan indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: WiseCleaner.com
  • Boyut: 4 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Sistem: Windows XP, Vista, Win7/8/10 (hem 32-bit hem  64-bit)

Wise Disk Cleaner programı güvenli mi? Zararlı yazılım içeriyor mu? İçerisinde reklam virüsü falan var mı?

Bu yazılım %100 temiz, güvenilir ve güvenli bir bilgisayar programıdır. İçerisinde hiçbir zararlı yazılım bulunmamaktadır. Dilerseniz virustotal.com üzerinde gerçekleştirdiğim antivirüs tarama testinin sonuçlarını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz