İçeriğe geç

WWE Smackdown Vs Raw 2015-2014-2013 (Demo)

Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere THQ firmasının geliştirdiği “Wwe Smackdown vs Raw” adlı oyunu anlatacağım. Bildiğiniz gibi ülkemizde de Smackdowntutkunlarının sayısı hızla artmaktadır. Oyunumuzun konusu Amerikan Güreşi’ dir. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyacaksınız. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

WWE Smackdown VS Raw , menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Smackdown oyununa başladığınızda sizlere görüntülü bilgiler verilmektedir. Menüden tek maçmı yoksa , turnuva maçlarına mı katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Oyunumuzda diğer serilere göre bir çok yenilik bulunmaktadır. Örneğin yeni hareketler ve yeni karakterler bu yeniliklerin başında gelmektedir.

Free+Download+Games+WWE+Smackdown+VS+Raw+Full+Version+best.jpg (320×180)

WWE Smackdown VS Raw oyununda 27 tane Amerikan güreşcisi bulunmaktadır. Bunların içinden en iyi güreşciler Ric Flayer, Ray Mystreio, Triphle H, The Rock ve Batista’ dır. Oyunumuza bunların yanında yeni spikerler ve dövüş alanlarıda eklenmiştir.

WWE Smackdown VS Raw oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özelikle oyuncuların tasarımları neredeyse gerçeğe çok yakın bir şekilde çizilmiştir. Bunlara birde ses efektleri eklenince oyunumuzun tam anlamıyla mukemmel bir hal alıyor. Özelikle oyunumuzda bulunan spikerler oyunu daha bir havaya sokmayı başarmış.

Sonuç olarak dövüş oyunları seven ziyaretçilerimize WWE Smackdown VS Raw oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet hoştur. WWE Smackdown VS Raw Trailer aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.
smackdown oyunu indir,smackdown raw indir,wwe smackdown indir,smackdown vs raw indir,smackdown oyununu indir,wwe smackdown oyunu indir,smackdown vs raw oyunu indir,reymisteryo oyunu indir,smackdown indir,smackdown raw oyunu indir

Alternatif indirme linki (Eğer download butonuna tıklayıp da indiremezseniz bunu deneyiniz).

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB

indir
indir
indir

Alternatif indirmek için:

indir

Download : Smackdown Oyun indir

Online Oyun Oyna: Smackdown Oyna

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB

Bunlar Çalışmazsa İşte Kesin Çalışan Bir Alternatif İndirme Linki 

indir

WWE Smackdown Vs Raw Ekran Görüntüleri

WWE Smackdown Vs Raw Free Download PC Game

WWE Smackdown Vs Raw 2011 free

WWE Smackdown Vs Raw 2011 download

Free WWE Smackdown Vs Raw 2011 Game

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB

36 Bu sayfaya yorum yaz

  1. blank

   saol kardeş link bozulmuş sayende öğrendim ve linki düzelttim. üstelik 3 farklı alternatif indirme linki daha ekledim. artık çalışıyor. kolay gelsin…

  1. blank

   Download butonu tanıtım yazısının bittiği yerde bulunmaktadır. Mavi renkli geniş bir buton var orada ona tıklamak gerekiyor. Fakat hazır yazmışken, buradan direk download linkini de paylaşmak istiyorum.
   http://games.brothersoft.com/wwe-smackdown-vs.-raw-2011-download.html
   Veya doğrudan indirmek için buraya da tıklayabilirsiniz:
   http://games.brothersoft.com/wwe-smackdown-vs.-raw-2011-download-s1.html
   NOT: BU LİNKİNİ PAYLAŞTIĞIM BU SİTE DÜNYANIN EN ÜNLÜ PROGRAM SİTELERİNDEN BİRİSİDİR VE SON DERECE GÜVENİLİRDİR (BROTHERSOFT.COM).

  1. blank

   belki de güvenlik programın virüs olarak algılıyordur. kapatıp öyle açmayı dene. hata veriyorsa da hatayı tam olarak buraya yaz ki sorunu çözmek için yardımcı olalım.

  1. blank

   nasıl resim indiriyor kardeş? üstelik 4 tane de hala çalışan alternatif link eklemişim. bizahmet indir ve kur artık. eğer bir sorun varsa açık bir dille anlat ki yardımcı olmaya çalışayım.

 1. blank

  abi ya şimdi nereye tıklıyıp ındırcem anlamadım ben :/ altarnetif indirmek için tıklayın yazıo tıklıyınca indir .com die bişe inio dogrumu ?:/

  1. blank

   link bozulmuştu ama şimdi düzelttim ve alternatif linkler de ekledim. artık sorunsuz indirebilirsin kardeş.

  1. blank

   derdini anladım da güzel kardeşim vallahi bu linki bulana kadar ebem ağladı 😀 elli tane yabancı siteyi dolaştım boyutu büyük olduğu için program siteleri kendi sunucularına yüklemek yerine steam sitesine link vererek kolayına kaçıyorlar. ancak bunu bulabildim başka bir sitede bunu da bulamazsın 😀

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir