Ana Sayfa PC oyunları WWE Smackdown Vs Raw 2015-2014-2013 (Demo)

WWE Smackdown Vs Raw 2015-2014-2013 (Demo)

Oyun adresin bu oyun incelemesinde sizlere THQ firmasının geliştirdiği “Wwe Smackdown vs Raw” adlı oyunu anlatacağım. Bildiğiniz gibi ülkemizde de Smackdowntutkunlarının sayısı hızla artmaktadır. Oyunumuzun konusu Amerikan Güreşi’ dir. Bu oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamıyacaksınız. Daha fazla uzatmadan oyunumuzun içeriğine geçelim.

WWE Smackdown VS Raw , menü ayarlamalarını düzenleyiniz. Smackdown oyununa başladığınızda sizlere görüntülü bilgiler verilmektedir. Menüden tek maçmı yoksa , turnuva maçlarına mı katılmak istediğinizi seçebilirsiniz. Oyunumuzda diğer serilere göre bir çok yenilik bulunmaktadır. Örneğin yeni hareketler ve yeni karakterler bu yeniliklerin başında gelmektedir.

Free+Download+Games+WWE+Smackdown+VS+Raw+Full+Version+best.jpg (320×180)

WWE Smackdown VS Raw oyununda 27 tane Amerikan güreşcisi bulunmaktadır. Bunların içinden en iyi güreşciler Ric Flayer, Ray Mystreio, Triphle H, The Rock ve Batista’ dır. Oyunumuza bunların yanında yeni spikerler ve dövüş alanlarıda eklenmiştir.

WWE Smackdown VS Raw oyunun görsel ve ses efektleri gayet başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Özelikle oyuncuların tasarımları neredeyse gerçeğe çok yakın bir şekilde çizilmiştir. Bunlara birde ses efektleri eklenince oyunumuzun tam anlamıyla mukemmel bir hal alıyor. Özelikle oyunumuzda bulunan spikerler oyunu daha bir havaya sokmayı başarmış.

Sonuç olarak dövüş oyunları seven ziyaretçilerimize WWE Smackdown VS Raw oyununu önerebilirim. Oyunun görsel ve ses efektleri gayet hoştur. WWE Smackdown VS Raw Trailer aşağıda bulunan download linkinden indirebilirsiniz.
smackdown oyunu indir,smackdown raw indir,wwe smackdown indir,smackdown vs raw indir,smackdown oyununu indir,wwe smackdown oyunu indir,smackdown vs raw oyunu indir,reymisteryo oyunu indir,smackdown indir,smackdown raw oyunu indir

Alternatif indirme linki (Eğer download butonuna tıklayıp da indiremezseniz bunu deneyiniz).

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB

indir
indir
indir

Alternatif indirmek için:

indir

Download : Smackdown Oyun indir

Online Oyun Oyna: Smackdown Oyna

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB

Bunlar Çalışmazsa İşte Kesin Çalışan Bir Alternatif İndirme Linki 

indir

WWE Smackdown Vs Raw Ekran Görüntüleri

WWE Smackdown Vs Raw Free Download PC Game

WWE Smackdown Vs Raw 2011 free

WWE Smackdown Vs Raw 2011 download

Free WWE Smackdown Vs Raw 2011 Game

Lisans: Demo

Boyut: 398 MB


36 YORUMLAR

    • saol kardeş link bozulmuş sayende öğrendim ve linki düzelttim. üstelik 3 farklı alternatif indirme linki daha ekledim. artık çalışıyor. kolay gelsin…

    • belki de güvenlik programın virüs olarak algılıyordur. kapatıp öyle açmayı dene. hata veriyorsa da hatayı tam olarak buraya yaz ki sorunu çözmek için yardımcı olalım.

    • nasıl resim indiriyor kardeş? üstelik 4 tane de hala çalışan alternatif link eklemişim. bizahmet indir ve kur artık. eğer bir sorun varsa açık bir dille anlat ki yardımcı olmaya çalışayım.

  1. abi ya şimdi nereye tıklıyıp ındırcem anlamadım ben :/ altarnetif indirmek için tıklayın yazıo tıklıyınca indir .com die bişe inio dogrumu ?:/

    • derdini anladım da güzel kardeşim vallahi bu linki bulana kadar ebem ağladı 😀 elli tane yabancı siteyi dolaştım boyutu büyük olduğu için program siteleri kendi sunucularına yüklemek yerine steam sitesine link vererek kolayına kaçıyorlar. ancak bunu bulabildim başka bir sitede bunu da bulamazsın 😀

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz