X-Mouse Button Control (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

X-Mouse Button Control (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için X-Mouse Button Control indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

X-Mouse Button Control adlı fare eşleyicisi, farenizin sol ve sağ düğmelerine belirli görevler vermenizi sağlar. Windows için oluşturulan yazılım, çok sayıda haritalama olanağı ve her bir düğme için yüzün üzerinde işlevsellik sunar. Ek olarak, X-Mouse Button Control, kapsamlı bir kullanım kılavuzu ve tek tuşla etkinleştirme içerir.

X-Mouse Button Control’ü indirdikten sonra karmaşık bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Bu, uygulamanın yüzlerce işlevini kullanarak farenizin yeteneklerini özelleştirebilmeniz içindir. Başladıktan sonra, düğmelerine veya tuşlarına yeni işlevler vererek farenize hızla yeni özellikler ekleyebilirsiniz. KeyTweak, Mouse Jiggler ve Sharp Keys, karşılaştırılabilir özellikler sağlayan birkaç XMBC ikamesidir.

X-Mouse Düğme Kontrolü ile neler başarabilirsiniz?

Hiç fare eşleyici kullanmadıysanız, Windows bilgisayarınızdaki farenin tıklama, kaydırma ve işaret etmekten daha fazlasını yapabildiğinin farkında olmayabilirsiniz. X-Mouse Button Control adlı basit bir yardımcı araç, farenizin düğmelerine yeni görevler atamanıza olanak tanır. Bunu yaparak, günlük işinize devam ederken davranışını değiştirebilirsiniz.

Örneğin, bir videonun üzerine geldiğinizde, fare tekerleğini çevirerek sesi ayarlamak için X-Mouse Düğme Kontrolünü kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca yapışkan tuşlar oluşturmak, pano kontrollerini ayarlamak ve zamanlı düğme eylemleri oluşturmak için de kullanılabilir.

X-Mouse Düğme Kontrolü: Nasıl Etkinleştirebilirim?

X-Mouse Button Control otomatik tıklama programı, Windows bilgisayarınızda ilk kullandığınızda, bir dizi işlev ve ayar içeren karmaşık bir şekilde paketlenmiş bir kullanıcı arayüzü sunar. Hem yeni kullanıcılar hem de deneyimli kullanıcılar için korkutucu olabilir. Ancak, XMBC, uygulamayı yapılandırmanıza ve çeşitli kısayolları öğrenmenize yardımcı olacak kapsamlı bir kullanım kılavuzu ile birlikte gelir.

Başladıktan sonra, profiller oluşturarak farenizin düğmelerini yeniden eşleyebilirsiniz. Bu profiller, kullanıyor olabileceğiniz oyuna, pencereye veya uygulamaya özel olmaya devam eder. Her profil için 10 katmana kadar düğme konfigürasyonu ayarlanabilir ve bunlar arasında geçiş yapmak için kısayol tuşları veya kısayollar kullanılabilir. Ayrıca, fare imlecini bir pencere, uygulama veya oyun üzerine getirdiğinizde, fare profili otomatik olarak etkinleşir.

X-Mouse Düğme Kontrolü hangi özelliklere sahiptir?

PC için X-Mouse Button Control’ü indirdiğinizde fare düğmelerine çok çeşitli eylemler atayabilmeniz en iyi özelliklerinden biridir. Bunlar, tıkla ve sürükle işlemlerini, düğmeye ne kadar süre bastığınıza bağlı olarak maliyeti değişen zamanlı düğme eylemleri, benzetilmiş tuş vuruşları, yapışkan düğmeler, medya kontrolü, pano kontrolü ve daha fazlasını içerir.

X-Mouse Düğme Kontrolü ile nasıl oyun oynayabilirim?

Oyuncular için X-Mouse Button Control indirmesi oldukça faydalı olabilir. Bu, yazılımın belirli bir oyun için özel olarak bir eşleme oluşturmanıza olanak sağlama yeteneği sayesinde her oyunun fareyi benzersiz bir şekilde kullanabilmesi içindir. Eşlemeyi bitirdikten sonra, farenizle işaret etme ve ateş etme gibi çeşitli işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Fare düğmelerinizin çalışma şeklini değiştirmek için kısayol tuşları ve özel tuş kombinasyonları da kullanılabilir.

X-Mouse Düğme Kontrolü ne kadar güvenli?

X-Mouse Düğme Kontrolü, kötü amaçlı yazılım ve virüs içermez ve Windows sistemlerinde kullanılabilir. Artık tüm Windows sürümleriyle çalışır ve hem 32 hem de 64 bit bilgisayarları destekler. Uygulama ayrıca çeşitli işletim sistemlerinin özelliklerini de destekler. Kullanıcılar, Mac bilgisayarların uygulamayı çalıştıramayacağını bilmelidir.

X-Mouse Button Control’ü neden indirelim?

Farenizin tipik olarak çalışma şeklini değiştirmek istiyorsanız, X-Mouse Button Control’ü indirin. Birkaç fare profili oluşturmanıza olanak sağlayan basit bir yardımcı araçtır. Her profil belirli bir programa, oyuna veya pencereye özeldir. Profil, farenizin bulunduğu yere göre otomatik olarak etkinleştirildiğinden hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Kısayol tuşları, çeşitli fare işlevleri arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Uygulamanın tek dezavantajı, oldukça kapsamlı olması ve zorlu bir öğrenme eğrisine sahip olmasıdır.

X-Mouse Button Control (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

X-Mouse Button Control Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Yayımcı: Highresolution Enterprises
  • Boyut: 2.6 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem:Windows  
  • Virüs Tarama0 / 17

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: