İçeriğe geç

Yandex Browser 2018 Türkçe İndir Ücretsiz Son Sürüm

yandex-browser-turkce-son-surum-indir

Yandex browser, Yandex tarafından Chromium açık kaynak kod projesi kullanılarak yazılmış ücretsiz bir web tarayıcısıdır.

İndirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetleyen Yandex browser, internet Explorer gibi eklenti konusunda sağlam, Hız açısından ise Chrome’ a yaklaşan bir internet tarayıcısı olarak değerlendirilebilir.
Daha önce Opera’ da gördüğümüz turbo özelliği Yandex Tarayıcısında da bulunuyor. Google’ ın İnternet Tarayıcısı Chrome gibi adres çubuğunu bir arama motoru olarak kullanabiliyoruz.
Sade bir tasarıma sahip Yandex browser, kullanıcıyı yormayan basit bir yapıya sahip. Üstte yer alan ve Smart Box adını taşıyan adres çubuğu aynı zamanda Yandex’ te hızlı bir şekilde arama yapma imkanı da sunuyor. Arama sırasında çeşitli anahtar kelime tavsiyeleri de otomatik olarak sunuluyor. Yeni bir sekme açmak için + ikonuna tıkladığınızda ise içerisinde sıkça ziyaret ettiğiniz sitelerin bulunduğu bir pencere beliriyor. Bu pencere içerisinde Yandex’ in çeşitli servislerine ait bağlantılar da bulunuyor. Toplam sekiz adet bağlantıyı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Varsayılan tarayıcı ayarlarına kurulum sırasında dikkat etmediğiniz sürece, tarayıcınız otomatik olarak değişebiliyor. Ayrıca Google Chrome ya da diğer tarayıcılardan ayarları çekebiliyorsunuz.
indir
Alternatif indirme linki:
indir
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :55 MB
  • Versiyon :1.1
  • Dil :TÜRKÇE

YANDEX BROWSER EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

Yandex Browser 14.7.1916.15705

3 Bu sayfaya yorum yaz

    1. blank

      yeşil renkli butona tıklayarak gideceğiniz programın resmi sayfasındaki indir yazılı indirme butonuna tıklayın hemen indirmeye başlayacaktır.

Kıymetli Yorumlarınız:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir