Zuma Deluxe (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Zuma Deluxe (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Windows PC için Zuma Deluxe indir Türkçe son sürüm ücretsiz!

Aztek ortamında geçen ödüllü bir bulmaca oyunu olan Zuma Deluxe ile yuvarlanan taş top zincirlerini kırmak ve ortadan kaldırmak için tapınaklar arasında hareket edeceksiniz.

Oyunun son derece benzersiz ancak basit oyun mekaniği, evrensel erişilebilirlik ve eğlence sağlar.

Zuma Deluxe (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Oynanış

Mekanikleri: Bir sarmalın ortasında, yaşlı, taş bir kurbağanın kontrolünde olacaksınız. Altın bir kafatası bir daire içinde renkli kayalık toplardan oluşan bir zincire doğru yuvarlanacak. Amacınız en az üç renkli topu birleştirerek zinciri durdurmak ve ilerlemesini geçici olarak durdurmaktır. Son olarak, bir sonraki seviyeye geçmek için her topu parçalayın.

Çok sayıda tekrar oynanabilirlik: Aşamalar, siz ilerledikçe daha da zorlaşıyor. Oyunun basit temellerine rağmen, oyunun birçok zor koşulu olduğunu keşfedeceksiniz. Ayrıca bulmaca çözme yeteneklerinizi geliştirecek ve test edecek çeşitli oyun modları sunar.

Güçlendiriciler: Size dört farklı türde güçlendirici veya hızlandırıcı kazandıracak bazı özel topları vurarak oyunun mekaniğini değiştirebileceksiniz. Takviyeler, zincirin geriye doğru hareket etmesine, yavaşlamasına, aynı anda birçok topu patlatmasına ve daha pek çok şeye neden olmak da dahil olmak üzere çeşitli şeyler gerçekleştirecektir.

Oyunun kontrolleri, kafanızın bir uzantısı gibi hissettirecek şekilde basit ve iyi tasarlanmış.

Seviyeler: Zuma Deluxe, 20’den fazla seviyeye ve çeşitli tapınaklara sahiptir.

Görüntüler ve ses

Zuma Deluxe’deki çizimler, animasyonlar ve görsel efektler çekici. OST’deki kabile tonları ve sesli geri bildirim, deneyimin soğukkanlılığına ve tutarlılığına katkıda bulunur.

Süre ve oyun modları

Zuma Deluxe’ün yalnız başına bir yolculuğu olsa da, küresel skor tablolarında kimin en yüksek puanı alabileceğini görmek için arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Ana hedeflere odaklanırsanız oyun yaklaşık 7 saatte bitirilebilir, ancak her seviyenin gizli geçidini keşfetmeniz 12-15 saate kadar sürebilir.

Oyunda iki ana oyun modu vardır:

  • ‎Macera:‎‎ Bu, zorluğun zamanla artacağı tüm seviyeleri geçmeniz gereken standart moddur.‎
  • ‎Gauntlet:‎‎ Bu sonsuz oyun modunda, Macera modunda kilidini açtığınız tüm seviyeleri tekrar oynayabileceksiniz. Ayrıca Jaguar, Eagle ve Sun God gibi özel modları da oynayacaksınız.‎

Zuma Deluxe (2023) İndir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz

Zuma Deluxe Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona basarak direkt indirebilirsiniz.

  • Lisans: Deneme
  • Yayımcı: PopCap Games
  • Boyut: 6.1 MB
  • Arayüz: İngilizce
  • Sistem: Windows 
  • Virüs Tarama0 / 16

[acf field=”buton_sablonu”]
Virüs taraması yapılmıştır ve %100 güvenlidir.


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: