Adobe Reader

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Adobe Reader Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Adobe Reader Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Adobe Reader Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

adobe-reader-09-700x457.png (700×457)

Adobe Reader X (Adobe Reader 10) hiç şüphesiz Windows üzerinde PDF görüntüleme için gereken standart uygulamadır.

Adobe Reader on yıldan fazla süredir varlığını sürdürüyor ve bu süre içerisinde birçok değişikliğe uğradı. Bunun sonuçlarından biri de sürekli şişirilmiş ve yavaş olmakla eleştirilmesine sebep olan eklenti ve uzantılarla yüklenmiş olması.

 

Adobe Reader’ın hızı ile ilgili gerçek

 

Bir noktaya kadar, ekstra eklenti ve uzantıların Adobe’u daha yavaş çalıştırabileceği doğrudur. Adobe Reader yine de çok şey vaat eden bir PDF okuyucusudur. Adobe Reader’ın en son sürümüyle Adobe bazı hız sorunlarıyla ilgilendi ve Adobe Reader X’in geliştirilmesiyle birlikte bellek kaplama alanı sürekli biçimde düzeltildi.

 

Arayüz ve öne çıkan özellikler

 

Adobe Reader’ın bu sürümü yalnızca biraz daha hızlı değil, aynı zamanda kullanımı daha kolay hale getiren daha açık, daha basit bir arayüz sunuyor. Adobe Reader X halen önceki sürümlerdeki klasik araçlara sahip (Yakınlaştırma, Metin seçme, Görüntü yakalama ve Sesli okuma), ama aynı zamanda yapışkan not olarak yorum bırakma özelliği gibi yeni özellikler de sunuyor. Adobe Reader X’te bulacağınız yeni bir özellik de e-posta ya da Adobe SendNow hizmeti üzerinden belgeyi kolayca paylaşmanızı sağlayan Paylaş aracı.

 

Yerleşik güvenlik önlemleri

 

Adobe Reader’daki güvenlik sorunlarından endişeleniyorsanız, korkmayın: Adobe Reader X, görselleri, kodları ve 3D objeleri bellekteki sistemden izole, özel bir alana yükleyen yeni Güvenli Mod sayesinde muhtemelen şimdiye kadar çıkarılan en güvenli sürüm.

Adobe Reader X, PDF belgelerini açmak, okumak ve yazdırmak için temel program olan bu popüler PDF okuyucunun tarihçesinde şüphesiz önemli bir güncelleme.

Artıları

  • Toptan bir PDF sektörü standardı
  • Çeşitli özelliklerle dolu
  • Geliştirilmiş güvenlik için Güvenli Mod
  • Geliştirilmiş Yorum aracı ve yeni Paylaşma aracı
Eksileri

  • Kaynakların kullanımı bakımından halen biraz ağır
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 5 Ekim 2014 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.