Bozulan Açılmayan Word Dosyasını Onarma Programı, Bozuk Sorunlu Word Docx Dosyasını Onarma Tamir Etme Programı ücretsiz

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Bozulan Açılmayan Word Dosyasını Onarma Programı, Bozuk Sorunlu Word Docx Dosyasını Onarma Tamir Etme Programı ücretsiz, Bozulmuş word dosyalarını nasıl onarılır? Açılmayan hata veren problemli word dökümanı docx belgesi nasıl tamir edilir nasıl açılır? 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Bozulmuş word dosyalarını nasıl onarılır? Açılmayan hata veren problemli word dökümanı docx belgesi nasıl tamir edilir nasıl açılır?

Word Repair programı sorunlu word dosyalarını kurtarmaya yarayan ücretsiz bir program.

Bazen Office dosyaları hata verebiliyor. Word belgenizi hiçbir sorun olmadan kaydettikten sonra tekrar aynı Word dosyasını açmak istediğinizde bu dosya bozuk uyarısı alabiliyorsunuz. MS Office’ in herhangi bir sürümü ile yaptığınız Word dosyasını başka bir sürümle açamıyorsunuz. Word Repair bozuk veya zarar görmüş Word dosyalarını onarıyor ve dokümanlardaki verileri mümkün olduğu kadar toparlıyor. Yanlış sistem sonlanmaları, virüs saldırıları sonucu hasar görmüş olan MS-Word dosyalarınızı onarabileceğiniz kaliteli bir program olan Word Repair ile ayrıca  Word dosyalarınızda ki resimli dosyaları düzeltebilir, düzelttiğiniz dosyaları çeşitli disklere ya da CD’ lere yazdırabilirsiniz.
indir
Alternatif indirme linki
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :1.5 MB
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 31 Mart 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.