Bus Simulator Demo 2008

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Bus Simulator Demo 2008, Şehir içinde otobüs şoförlüğü yapmanın zorlukları Bus Simulator sizi geleneksel bir şehiriçi otobüsünün direksiyonuna geçiriyor ve size şehiriçi hatlardan 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Şehir içinde otobüs şoförlüğü yapmanın zorlukları

Image

Bus Simulator sizi geleneksel bir şehiriçi otobüsünün direksiyonuna geçiriyor ve size şehiriçi hatlardan herhangi birini tamamlamak gibi “görevler” veriyor. Fakat, Bus Simulator yalnızca bir sürüş simülasyonu değil; yani bilet fiyatlarına karar vererek veya daha çok kar elde etmek için aracın reklam alanlarını kiraya vererek tüm diğer işleri de sizin halletmeniz gerekecek.

Bus Simulator’da otobüs kullanmak ilk bakışta göründüğü gibi kolay değil: bilinmeyen bir şehirde yol bulmaya çalışmanın yanı sıra (haritayı M tuşuna basarak açabileceğinizi unutmayın), hattınız üzerindeki her durakta durmak, kapıları açıp kapamak ve bir sonraki durak için yola koyulmak zorundasınız. Ayrıca, trafik işaretlerine uymayı da unutmayın: Ben kırmızı ışıkta durmadım (çok fazla GTA IV oynamak sürüş tarzımı ciddi şekilde etkiliyor ama neyse ki sadece sanal ortamda) ve 5 dakika içinde oyundan çıkarıldım.

Bus Simulator’ın grafikleri gayet güzel, oldukça gerçekçi; ama elbette gördüklerim içinde en iyisi değil. Fiziğe yeterince önem verilmediği belli oluyor, özellikle de diğer nesnelere ve arabalara çarpınca (Gülmeyin: şoförlüğüm hiç de kötü değildir, sadece her şeyi denemek lazım!). Bunların dışında, Bus Simulator gerçek hayatta otobüs kullanmak kadar heyecanlı görünen, gayet özgün bir oyun.

Bus Simulator oyunun en önemli özelliği kesinlikle özgünlüğü. Bunun dışında sizi bir süre eğlendirebilen yönetim işlerinin eklendiği standart bir sürüş simülasyonu.

Artıları

 • Özgün bir fikir
 • Göründüğünden daha zorlayıcı
Eksileri

 • Yeterince heyecanlı değil – Çabuk sıkılmak mümkün
 • Fiziksel olarak beklenildiği kadar gerçekçi değil

indir

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 27 Mart 2013 2

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

Bus Simulator Demo 2008 Gezginler İndir Türkçe

2 Yorum »

 1. ismailefe 26 Temmuz 2013 at 16:53 - Reply

  oyun süper

  • Mehmet 14 Şubat 2014 at 18:31 - Reply

   eyi olur zaaarrr

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.