Super Mario 3: Mario Forever

Super Mario 3: Mario Foreverklasik Super Mario oyununun yeniden yapımı.

Super Mario 3: Mario Forever, orijinal Mario formatına sadık kalıyor ve oynanış özelliklerinin çoğunu içinde barındırıyor; ama kontroller orijinalindeki kadar kolay olmadığından alışmak biraz zaman alabilir. Tahmin ettiğiniz gibi, keşfedilecek birçok gizli dünya var ve aşamaları geçtikçe zorluk seviyesi de ciddi ölçüde artıyor.

Düşmanların çeşitliliği, senaryolar ve zorluklar Super Mario ile kıyaslanabilir düzeyde ve bir dünyanın sonunda Bowser ile girişilen bir final gösterisi barındırıyor. Bonus dünyalarla birlikte (ör: The lost Map, Hardcore World, vs.) toplamda oynayabileceğiniz 50 dünya ve hatta bir gizli aşama bile bulunuyor.

Oyunun genelinde göze çarpan birebir detaylar ve benzerlikler, Super Mario 3: Mario Forever’ın gerçek bir Super Mario hayranı tarafından yapıldığını kanıtlıyor. Ama Super Mario 3: Mario Forever’daki en büyük sorun, yalnızca dünya tamamladığınızda kaydedebiliyor olmanız – ki aynı yerde takılıp kalıyorsanız son derece sinir bozucu olabiliyor – ve oyun içi bazı özelliklerin orijinalindeki kadar gösterişli olmaması.

Genel olarak Super Mario 3: Mario Forever, Super Mario’nun kusursuz bir klonu ve oyunun hayranları tarafından kesinlikle beğenilecek.

Artıları

  • Orijinal Super Mario’ya sadık
  • Birçok aşama
  • Başarılı ses efektleri ve oynanış
  • Gizli dünyalar
Eksileri

  • Yalnızca dünya tamamladığınızda kaydediyor
  • Orijinali kadar gösterişli değil

Yayımlandı

kategorisi

yazarı: