Call Of Duty 2 Demo

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Call Of Duty 2 Demo Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Call Of Duty 2 Demo Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Call Of Duty 2 Demo Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Klasik İkinci Dünya Savaşı aksiyon oyunu

Image

Call of Duty halen en itibarlı ve ünlü birinci şahıs nişancı (first person shooter) savaş oyunu. BuCall of Duty 2 demosu daha önce hiç oynamamış birine oyunun neden bu kadar popüler olduğu hakkında fikir verecektir.

Deneyiminize, Mısır’da bir şehrin içine giren bir kamyonun arkasında başlıyorsunuz, burada Alman ordusuna karşı şiddetli bir silahlı çatışmanın tam ortasına bırakılıyorsunuz. Yol boyunca size komutlar ve hedefler veriliyor, ama ilk oynadığınızda hissettiğiniz esas duygu panik ve kafa karışıklığı oluyor. Çok gürültü var, sürekli patlamalar oluyor ve ne yapmanız gerektiği her zaman çok açık değil.

Call of Duty 2 gibi bir oyunda, kafa karışıklığı aslında bir hediye, çünkü deneyimin bir parçası da bu. Kendiniz önceliklendirme yapmayı öğrenebiliyorsunuz. Birçok klavye kontrolü olması acemiler için öğrenmeyi zorlaştırıyor, ancak bu tür için oldukça normal. Grafikler ve ses de 2005’te yapılmış bir oyuna göre şaşırtıcı biçimde iyi.

Call of Duty 2 ile ilgili sorunlar aslında daha çok oyunun eskiliği ile ilgili. Yapay zeka biraz aptallaşabiliyor. Askerler bazen garip yerlerde dururken görünüyor ve arkadaşlarınızın el bombalarından kaçmamak gibi bir huyu var!

Buna rağmen, Call of Duty 2 birçok duygu ve gerçekçilik içeren heyecan verici bir birinci şahıs nişancı oyunu. Serinin devam oyunları onu gölgede bıraktı ama hala harika bir deneyim.

Artıları

 • Çılgın ve gerilimli aksiyon
 • Harika ses ve atmosfer
Eksileri

 • Zor
 • Aptal yapay zeka
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 2

2 Yorum »

 1. erhan 15 Haziran 2015 at 11:21 - Reply

  bir süre bekledim inmedi yardım

  • Program Eksperi 02 Temmuz 2015 at 17:35 - Reply

   linkte sorun yok. ben linke tıkladım bir saniye sonra otomatik indirme başladı. başka bir probleminiz olabilir. bilgisayarı kontrol ediniz.

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.