DAEMON Tools Lite Türkçe

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  DAEMON Tools Lite Türkçe Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  DAEMON Tools Lite Türkçe Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   DAEMON Tools Lite Türkçe Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Harika bir sanal CD/DVD sürücü emülatörü ve sanal Disk Oluşturma Programı!

21238988.png (1243×740)

Sanal sürücüler söz konusu olduğunda DAEMON Toolsneredeyse standardı oluşturuyor. Kişisel kullanımı ücretsiz ve kolay olan bu program sistem kaynaklarını az kullanıyor ve görev açıklamasında ne yazıyorsa o görevi yerine getiriyor.

Sanal bir sürücü oluşturmak ilk bakışta pek de kullanışlı gibi görünmese de üzerinde düşünüldüğünde bu programın birçok avantajı var. DAEMON Tools ile herhangi bir imaj dosyasını doğrudan sisteminizde çalıştırabilir, CD yazmanın kaybettirdiği zaman ve uğraştan kurtulabilirsiniz. Ayrıca sanal sürücüler gerçek CD birimlerinden çok daha hızlıdır.

Kurulum ve sistemin yeniden başlatılmasından sonra DAEMON Tools, sistem çubuğu üzerinde dikkat çekmeyen basit bir simge halinde görünür ve bu simgeden programın temel araçlarına ve ayar menüsüne erişim sağlar. Yapmanız gereken tek şey, kalıp dosyasını sakladığınız dizini açmak ve DAEMON Tools ile dosyayı sanal bir sürücü olarak “yerleştirmek”tir.

DAEMON Tools Lite sürümünün sanal sürücü sayısı limiti dörttür; fakat Pro ve Advanced sürümlerinin DVD HD ve Blu-Ray sürücüleri ya da kalıp dosyası oluşturma işlevi gibi ekstra özelliklerini içermez. Yine de DAEMON Tools’un bu sürümü, >sadece birkaç sanal sürücüden fazlasına ihtiyaç duymayacak olan normal kişisel kullanıcılar için mükemmel.

Birçok dosya biçimini destekleyen DAEMON Tools CD’lerinizi yanınızda taşımak zorunda kalmadan ve işlem sırasında çizilmelerinin önüne geçerek CD koleksiyonunuza dilediğiniz zaman erişmenizi sağlıyor.

Image

İhtiyaç duymanız halinde, DAEMON Tools ile sisteminizde dört sanal sürücü oluşturup bu sürücülere birçok farklı kalıp dosyasını yerleştirebilirsiniz.

Artıları

  • Az kaynak kullanıyor
  • Çok sayıda dosya biçimini destekliyor
  • CD / DVD yazma ihtiyacını ortadan kaldırıyor
  • Gerçek CD sürücülerinden daha hızlı çalışıyor
Eksileri

  • Kurulumdan sonra bilgisayarın yeniden başlatılmasını gerektiriyor
  • Sanal sürücü sayısı 4 ile sınırlı
  • Kalıp dosyası oluşturmanıza izin vermiyor
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 22 Ekim 2014 1

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. muratti 17 Mart 2013 at 16:03 - Reply

    oyun oynayacam ondan indiriyom

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.