European Bus Simulator 2012

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  European Bus Simulator 2012 Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  European Bus Simulator 2012 Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   European Bus Simulator 2012 Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

European Bus Simulator 2012’de, kurgusal Freyfurt şehrinde araç kullanıyorsunuz. Bu bir simülasyon oyunu ve yasalara ve dinlenme sürelerine uymanız, yolculara bilet satmanız ve dakik olmanız gerekiyor. Bu 32 bit sürümün yanı sıra, 64 bit de mevcut

European Bus Simulator 2012’ye başlarken otobüs terminaline yürüyecek, otobüsünüzü seçecek ve denetimlere göz atacaksınız. Size tüm denetimleri ve kısayolları gösteren bir öğretici de var. Freyfurt’ta caddelerde işaretlenmiş 450 istasyon, altıdan fazla kent alanı ve okul güzergahı gibi tamamlamanız gereken görevler var. Dahili bir editörde özel güzergahlar da oluşturabiliyorsunuz.

Sürüş beklediğiniz gibi olacak. Otobüsler büyük ve hantaldır ve diğer trafiği engellememek büyük bir sorundur. Otobüs kullanmayı sevyorsanız European Bus Simulator 2012’yi beğeneceksiniz; ama gelişmiş grafiklerine rağmen bu oyun halen karakter yönünden eksik. Bir simülasyon oyununun bu kadar kuru ve mizahsız olması için bir neden göremiyoruz.

European Bus Simulator 2012’de havalandırma ayarına kadar çok sayıda otobüs detayı var, bu nedenle aradığınız böyle bir şey ise bu mükemmel. Daha normal otobüs meraklıları Bus Simulator 2012’yi biraz ağır ve eğlencesiz bulabilir.

Artıları

  • Çok ayrıntılı
  • Yönlendirme düzenleyicisi dahil
  • Geliştirilmiş grafikler
Eksileri

  • Ortam donuk
  • Ses kötü
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 28 Mart 2013 0

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

European Bus Simulator 2012 Gezginler İndir Türkçe

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.