ITunes

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  ITunes Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  ITunes Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   ITunes Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

Müzik ve videoları düzenleyin, paylaşın ve satın alın

Image

iTunes en popüler ortam yürütücülerinden ve yöneticilerinden biri ve bunda da hiç haksız sayılmaz. iPod, iPhone ve iPad’lerlesorunsuz entegrasyon, iTunes Mağazasından tek tıkla alışveriş yapma özelliği ve mükemmel kitaplığı onu müthiş bir uygulama yapıyor.

iTunes 10’da kitaplık geliştirilmiş: geleneksel görünümde her bir parçanın yanında albümün adı görüntülenirken, şimdi yer olduğu durumlarda albüm kapağı görüntüleniyor. Bu özellik kitaplık görünümünü çok canlandırmış ve arayüzün yeni, temiz görünümünü genel anlamda vurgulamış. Bu bir devrim sayılmaz, ama daha düzenli bir görünüm kazandırmış. Çalma listeleri ve iTunes DJ aynı şekilde kalmış ve kitaplığınızı yönetmek her zamanki kadar kolay. Çalma listeleri oluşturmak iTunes’in güçlü yönlerinden biri ve rakiplerinden daha sade ve daha kullanıcı dostu.

iTunes’in iPod’larla ve diğer Apple aygıtlarıyla senkronizasyonu gerçekten kolay ve iTunes’deki Mac formatlı aygıtların Windows’ta ve Windows formatlı olanların Mac bilgisayarlarda kullanımı artık sorun yaratmıyor. Ev Paylaşımı evinizdeki birden fazla bilgisayarda kitaplığınızı paylaşmanın harika bir yolu; kurulması gerçekten kolay ve tüm bilgisayarlarınızda kitaplığın otomatik olarak güncellenmesini sağlıyor.

Sürüm 10 için en büyük değişiklik ise iTunes Mağazası. iTunes hesabınıza bağlıPing, kişisel bir profil oluşturmanızı ve satın aldığınız ürünlerin adlarını, ürün yorumlarını ve sevdiğiniz sanatçıları arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor. Bu aynı temel Facebook Haber Kaynağı veya Twitter gibi, ama sadece müzik hakkında. Şu an Ping yeterince gelişmemiş görünüyor. Last.fm gibi dinleme alışkanlıklarınızı paylaşamıyorsunuz ve manüel paylaşım kendi kitaplığınızla değil, iTunes Mağazasıyla sınırlı. Şu an dinlediklerinizi paylaşma seçeneği bulunmuyor ve bu da oldukça kötü! Ping kesinlikle çok yakında gelişecek ve daha iyi olacak.

iTunes’in temel kitaplık işlevi benzersiz ve iPod, iPhone ve iPad ile senkronizasyon mükemmel. iTunes 10’daki yeni sosyal özellikler ilginç, ancak şu an için sınırlı düzeyde.

Artıları

  • Gelişmiş kitaplık görünümü
  • Çalma listeleri oluşturmak için harika araçlar
  • iPhone ve iPod ile mükemmel senkronizasyon
Eksileri

  • Ping şu an yeterince gelişmiş değil
  • Desteklenen dosya biçimleri sınırlı
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 23 Mart 2013 1

Bu Programa Benzer Alternatif Programlar»

ITunes Gezginler İndir Türkçe

Sadece Tek Yorum Yapılmış »

  1. fatih 24 Temmuz 2013 at 14:34 - Reply

    allahım sen bizlerden razı olduğun işler yapmayı nasip ve hoşnut r eyle

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.