Adobe After Effects

Adobe’un videoya özel efektler için en güçlü uygulaması

adobe-after-effects-15.jpg (700×506)

Adobe After Effects, film grafikleri ve hareketleri imajlar için özel efektler yaratan piyasanın en iyi yazılımı.

Bu anlamda Adobe After Effects videolar için Photoshop niteliğinde. Programda, Adobe’un popüler imaj düzenleyicisine benzer ama video için adapte edilmiş araçlar var. Örnek verecek olursak, Photoshop’s Magic Wand gibi çalışan ve yeni bir araç olan RotoBrush, silüetler seçmenizi ve ekran rengi doygunluğu gerektirmeden karakterleri her tür arkaplana yerleştirmenizi sağlıyor.

Adobe After Effects aynı zamanda video efekti uyguladığınızda otomatik olarak ana çerçeveler yaratan Auto-Keyframe ve düz bir imajmış gibi vidyolarınızı eğip bükebilmenizi sağlayan Mesh warp effect in 3D gibi çok daha fazla vidyoya özel araç içeriyor.

Adobe After Effects’le ilgili en mükemmel şey üçüncü parti eklentileri. ÖrneğinMocha sahnelerin yaratılması ve değiştirilmesinde size yardım eden gelişmiş bir izleme sistemi. Diğer mükemmel bir Adobe After Effects eklentisi ise daha önce hiç yapmadığınız gibi videolarınızın renkleri üzerinde çalışabilmenizi sağlayanColor Finesse.

Adobe After Effects’in en son sürümü performansını gözle görülür bir şekilde arttırdı. Kötü tarafı şu ki şu an için bu programı yalnızca 64-bit bilgisayarlardestekleyebiliyor.

Adobe After Effects film grafikleri ve video efektleri için en güçlü ve en kusursuz çözüm.

Artıları

  • Tamamen videoya özel efektler
  • Birçok araç ve filtre
  • Adobe Premiere ile tamamen entegre olabilme özelliği
  • Birçok pratik eklenti
Eksileri

  • Sistemde kaynak kullanımı fazla
  • Yeni başlayanlar için zor

 Adobe After Effects İndir

Boyut: 1 GB

Lisans: Demo


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: