Ana Sayfa Video ve Ses iTunes Türkçe Son Sürüm

iTunes Türkçe Son Sürüm

Müzik ve videoları düzenleyin, paylaşın ve satın alın

Image

iTunes en popüler ortam yürütücülerinden ve yöneticilerinden biri ve bunda da hiç haksız sayılmaz. iPod, iPhone ve iPad’lerlesorunsuz entegrasyon, iTunes Mağazasından tek tıkla alışveriş yapma özelliği ve mükemmel kitaplığı onu müthiş bir uygulama yapıyor.

iTunes 10’da kitaplık geliştirilmiş: geleneksel görünümde her bir parçanın yanında albümün adı görüntülenirken, şimdi yer olduğu durumlarda albüm kapağı görüntüleniyor. Bu özellik kitaplık görünümünü çok canlandırmış ve arayüzün yeni, temiz görünümünü genel anlamda vurgulamış. Bu bir devrim sayılmaz, ama daha düzenli bir görünüm kazandırmış. Çalma listeleri ve iTunes DJ aynı şekilde kalmış ve kitaplığınızı yönetmek her zamanki kadar kolay. Çalma listeleri oluşturmak iTunes’in güçlü yönlerinden biri ve rakiplerinden daha sade ve daha kullanıcı dostu.

iTunes’in iPod’larla ve diğer Apple aygıtlarıyla senkronizasyonu gerçekten kolay ve iTunes’deki Mac formatlı aygıtların Windows’ta ve Windows formatlı olanların Mac bilgisayarlarda kullanımı artık sorun yaratmıyor. Ev Paylaşımı evinizdeki birden fazla bilgisayarda kitaplığınızı paylaşmanın harika bir yolu; kurulması gerçekten kolay ve tüm bilgisayarlarınızda kitaplığın otomatik olarak güncellenmesini sağlıyor.

Sürüm 10 için en büyük değişiklik ise iTunes Mağazası. iTunes hesabınıza bağlıPing, kişisel bir profil oluşturmanızı ve satın aldığınız ürünlerin adlarını, ürün yorumlarını ve sevdiğiniz sanatçıları arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlıyor. Bu aynı temel Facebook Haber Kaynağı veya Twitter gibi, ama sadece müzik hakkında. Şu an Ping yeterince gelişmemiş görünüyor. Last.fm gibi dinleme alışkanlıklarınızı paylaşamıyorsunuz ve manüel paylaşım kendi kitaplığınızla değil, iTunes Mağazasıyla sınırlı. Şu an dinlediklerinizi paylaşma seçeneği bulunmuyor ve bu da oldukça kötü! Ping kesinlikle çok yakında gelişecek ve daha iyi olacak.

iTunes’in temel kitaplık işlevi benzersiz ve iPod, iPhone ve iPad ile senkronizasyon mükemmel. iTunes 10’daki yeni sosyal özellikler ilginç, ancak şu an için sınırlı düzeyde.

Artıları

  • Gelişmiş kitaplık görünümü
  • Çalma listeleri oluşturmak için harika araçlar
  • iPhone ve iPod ile mükemmel senkronizasyon

Eksileri

  • Ping şu an yeterince gelişmiş değil
  • Desteklenen dosya biçimleri sınırlı

Boyut. 127 MB

Lisans: Ücretsiz

iTunes İndir

iTunes 32-Bit İndir

iTunes 64-Bit İndir

Alternatif İndirme Linkleri:

http://itunes.tr.softonic.com/download (32-bit)

https://itunes-64-bit.en.softonic.com/download (64-bit)


1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz