iTunes 2022 (64-Bit) Türkçe Son Sürüm Windows 10 ve 11 İçin

Windows bilgisayarlar için iTunes 2022 sürümü ile müzik ve videoları düzenleyin, paylaşın, izleyin, dinleyin ve tek tıkla satın alın!

iTunes Nedir Ne İşe Yarar?

İTunes programı genellikle eğlence üzerine kurulmuş bir yazılımdır. Bu program sayesinde müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz.

Apple marka ürünlerde başta olmak üzere İpad, İpod ve İphonelar için vazgeçilmez programlarından birisi iTunes’tir. iTunes içinde binlerce video, müzik ve Film bulunuyor. iTunes’in en önemli özelliklerinden birisi de kullanıcılarına film izleme ayrıcalığı sunmasıdır. iTunes, Apple kullanıcıları tarafından çok beğenilen ve içinde video izlemeye, müzik dinlemeye, film izlemeye ve hatta yükleme yapmaya imkan sunan özel bir uygulamadır.

Apple kullanıcılarının vazgeçilmesi haline gelen bu uygulamada görsel olarak da pek çok şeyi bulmak, izlemek ve dinlemek mümkün hale geldi. Aynı zamanda kitap okumayı sevenleri mutlu edecek e-kitap içerikleri de uygulamada yer alıyor.

iTunes ne için kullanılır?

iTunes Store; müzik başta olmak üzere video ve film satın alabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz ücretsiz biçimde sunulan podcast’leri indirebileceğiniz, TV şovları, sesli kitaplar gibi onlarca eğlenceli şeyi barındıran Apple kullancıları için hazırlanmış dijital bir mağazadır.

iTunes dan uygulama nasıl yüklenir?

PC’nizdeki iTunes uygulamasında , sol üstteki açılır menüden Sesli Kitaplar’ı seçin, sonra Mağaza’yı tıklayın. iTunes penceresinin sağ üst köşesindeki arama alanını tıklayın ve bir sözcük veya ifade girin.

Telefon iTunes nasıl bağlanır?

Aygıtınızı bir şarj aletine bağlayın ve bir elektrik prizine takın. Eşzamanlama otomatik olarak başlar. PC’nizdeki iTunes uygulamasında , aygıtınızın simgesini ve ardından Eşzamanla düğmesini tıklayın. Öğeleri sürükleyerek aygıtınıza elle ekleyin.

iTunes hesabıma nasıl girerim?

iTunes Store’a giriş yapma
 1. PC’nizdeki iTunes uygulamasında , Hesap > Giriş Yap’ı seçin.
 2. Aşağıdakilerden birini yapın: Apple kimliğinizle giriş yapma: Apple kimliğinizi ve parolanızı girin, sonra İleri’yi tıklayın. Apple kimliği yaratma: Yeni Apple Kimliği Yarat’ı tıklayın ve ekrandaki yönergeleri izleyin.

Artıları

 • Gelişmiş kitaplık görünümü
 • Çalma listeleri oluşturmak için harika araçlar
 • iPhone ve iPod ile mükemmel senkronizasyon

Eksileri

 • Ping şu an yeterince gelişmiş değil
 • Desteklenen dosya biçimleri sınırlı

 iTunes Nasıl Kullanılır?

iTunes Bilgisayara Nasıl İndirilir? 64-bit ve 32-bit indirme seçenekleri

 • Son Güncelleme: 6 Haziran 2022
 • Boyut. 201 MB
 • Üretici: APP Inc
 • Lisans: Ücretsiz
 • Dil: Türkçe
 • Platform: Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7

iTunes 64-Bit İndir:

indir3.png (213×54)

iTunes 32-Bit İndir:

indir3.png (213×54)

Alternatif İndirme Linkleri: 


Yayımlandı

kategorisi

yazarı: