Microsoft Photo Story Slayt Show Yapma Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Microsoft Photo Story Slayt Show Yapma Programı Türkçe Bedava İndir Ücretsiz Yükle Son Sürüm Download, Microsoft Photo Story Microsoft tarafından geliştirilmiş bir Slayt Show yapma programıdır. Kolay bir kullanıma sahip program sayesinde bilgisayarınızda resimleriniz den rahatlıkla 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

microsoft-photo-story-12.jpg (600×453)

Microsoft Photo Story Microsoft tarafından geliştirilmiş bir Slayt Show yapma programıdır. Kolay bir kullanıma sahip program sayesinde bilgisayarınızda resimleriniz den rahatlıkla güzel Slayt Showlar oluşturabilir ve bunları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Program slayt show hazırlarken resimlerinize güzel efektler ve müzik ekleme olanağı tanıyarak etkili Slaytlar yapmanıza yardımcı olur. Program hazırladığınız slaytları Windows Media Player üzerinde oynatabilecek şekilde bir çıktı formatında da vermektedir.

indir

Versiyon:3

Boyut:3.21 Mb

Program Dili:Türkçe

İşletim Sistemi:Windows XP

Lisans:Ücretsiz (Freeware

Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 15 Ağustos 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.