Multiplayer Minecraft Oyunu çok Oyunculu

sponsorlu baglantilar

Etiketler:  Multiplayer Minecraft Oyunu çok Oyunculu Gezginlerden İndir Bedava Ücretsiz 2014-2015 full,  Multiplayer Minecraft Oyunu çok Oyunculu Gezginler Download Son Sürüm Türkçe Yeni Versiyon,   Multiplayer Minecraft Oyunu çok Oyunculu Gezginlerden Yükle 32 Bit 64 Bit Windows 8 Windows 7 Xp Vista Mobil Pc Bilgisayar

minecraft-server-05-700x397.jpg (700×397)

Minecraft Server, bir multiplayer Minecraft oyunu kurmak isteyen herkes için zorunlu bir yazılım. Efsanevi ‘kum havuzu’ oyununu oynamak gruplar halinde çok daha eğlenceli olabilir ve devasa bina ve madenler inşa etmek yardım alarak çok daha fazla kolaylaşabilir!

 

Kurulum

 

Tıpkı oyundaki gibi, Minecraft Server yanında talimatlarla birlikte gelmiyor ve yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir. Burada bir eğitici belge bulabilirsiniz. Özünde kurulum dört adımda tamamlanıyor:1. Minecraft Server’ı indirin. 2. Sunucuyu çalıştırın ve ayarlarını yapın. 3. Güvenlik duvarı ayarlarınızı kontrol edin. 4. Minecraft oyun istemcisini açın ve sunucunuza bağlanın. Sunucunuz çalışmaya başladıktan sonra arkadaşlarınız, bilgisayarınızın harici IP adresini kullanarak size katılabilirler. Minecraft bundan sonrasında her zamanki gibi oynanır, tabii artık eskisi kadar yalnız bir tecrübe olmaktan çıkacaktır!

Minecraft Server’ı kurmaya vaktinizi ayırabilirseniz oldukça eğlenceli olabilir. Ancak birçok ticari oyuna kıyasla oldukça karmaşık!

 

Performans

 

Minecraft Server’da ne kadar çok oyuncu varsa o kadar çok kaynak tüketecektir – PC’niz çok güçlü değilse bazı gecikmeler yaşayabilir ve bol miktarda fan sesi duyabilirsiniz!

Artıları

 • Arkadaşlarınızla Minecraft keyfi!
 • Esnek kurulum
Eksileri

 • Nispeten karmaşık
Sponsorlu Bağlantılar
Program Eksperi 27 Mart 2013 5

5 Yorum »

 1. ssdd 12 Kasım 2014 at 22:34 - Reply

  hey bu güvenli ve tablete iniyomu

 2. nabercok 15 Aralık 2014 at 16:26 - Reply

  Çokk Çok saol çok saol sonunda arkadaşımla oynuya biliyorum çok ama çok saol

 3. calışıyomu gercekten 29 Aralık 2014 at 15:14 - Reply

  calışıyomu gerecekten

 4. hedar 09 Ocak 2015 at 16:09 - Reply

  OLUM BENİM TELEFONDA DOSYAYI ÇALIŞTIRMIYO YAV Bİ ÇÖZÜM BULUN

 5. muhammed isa 01 Mart 2015 at 13:54 - Reply

  nolur arkadaşlarla oynamak isterim

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.