Türkçe Bilgisayar Koruma Ve Optimimize Etme Programı ücretsiz Bedava

sponsorlu baglantilar

Program İle İlgili Kısa Bilgi: Türkçe Bilgisayar Koruma Ve Optimimize Etme Programı ücretsiz Bedava, Safe PC Cleaner Free, Windows işletim sistemini koruma altına alarak kalkan görevi sunan hızlandırıcı ve işletim sistemini koruyucu 2014-2015 türkçe bedava indir son sürüm ücretsiz yükle free download windodws 7 8 xp vista 32bit 64bit...
Program Bilgileri

Safe-PC-Cleaner_4.png (752×632)

Safe PC Cleaner Free, Windows işletim sistemini koruma altına alarak kalkan görevi sunan hızlandırıcı ve işletim sistemini koruyucu bir yazılımdır.

Program, Windows işletim sistemi kullanan kullanıcılar’da güvenlik arayanlar için  işletim sistemini temizlemek ve optimize etmek için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir uygulamadır.
Safe PC Cleaner Free düzenli bakım mekanizması arka planda taramalar gerçekleştirerek, bilgisayarınızda istenmeyen dosyaları tespit eder ve sonrasında bulduğu dosyaları sizin onayınızla temizleyebilir.
Program ana ekranı üzerinden bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz tüm bakım araçlarına ulaşabileceğiniz kısayol butonları mevcuttur. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan tüm bakım araçlarına kolayca ulaşarak, gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.
indir
  • Lisans :Ücretsiz
  • Boyut :25.1 MB
  • Dil :Türkçe
Sponsorlu Bağlantılar
Processing your request, Please wait....
Program Eksperi 10 Nisan 2013 0

Yorum Yazın - Program Hakkındaki Sorunlar ve Görüşler »

Lütfen yorumlarınızda crack, serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.